BLOKIRANA INTERNETNA STRAN

Dogodki, novice, sporočila.....

Moderator: nitro-s

BLOKIRANA INTERNETNA STRAN

OdgovorNapisal/-a igor4 » 07.11.2008, 17:19

Pozdravljeni ali mi lahko mogoče Vi pomagate,ker so moj računalnik blokirali vstop na intrnetno stran MODELARJI.COM in to zato ker se je moj cimer pred 4meseci grdo obnasal na forumu no mojega cimra ni več pri meni, jaz pa nikakor nemoram priti na internetno stran MODELARJI .COM zato bi Vas lepo prosil ,če mi lahko nekako pomagate ,da bom lahko prišel nazaj na internetno stran.Že vnaprej se vam zahvaljujem za prijaznost in posredovanje.Lp Rene Škrjanc
igor4
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 18.05.2008, 18:51
Kraj: ljubljana

Re: BLOKIRANA INTERNETNA STRAN

OdgovorNapisal/-a optix » 07.11.2008, 17:53

Glede na to, da imaš težave z dostopom do strani modelarji.com, se boš moral obrniti nanje.

Načeloma imaš več možnosti - če je tam blokiran tvoj račun, si lahko ustvariš novega in upaš,
da te niso blokirali na layerju 3 (torej, da ti niso sfiltrirali tvojega IP naslova).

V kolikor te je doletelo slednje, pa ti preostane samo dvoje - celotno situacijo razložiš
skrbnikom strani modelarji.com (kar bi bilo v vsakem primeru pametno) in prosiš, da
umaknjejo filtre ali pa se poskusiš s svojim internetnim ponudnikom dogovoriti, da ti
zamenja tvoj IP naslov (včasih misija nemogoče, še posebej, če bodo izvedeli zakaj želiš
menjavo).
All Electronic components run on smoke. You let the smoke out and it no longer works.
Spektrumized driver.
Uporabniški avatar
optix
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 56
Pridružen: 03.07.2007, 22:44
Kraj: Maribor


Vrni se na Kaj dogaja?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron