Kako s forumom, kdo zastopnik društva?

Dogodki, novice, sporočila.....

Moderator: nitro-s

Kako s forumom, kdo zastopnik društva?

OdgovorNapisal/-a Gost » 04.11.2002, 08:03

Hallo!

Zanima me, kdo je zastopnik MMM-ja in če je bil obveščen o sestanku avtomodelarskih društev glede pravilnika za državno prvenstvo 2003?

druga zadeva ki me zanima pa je tale forum.... glede na to, da se je rvslovenia.com "ukinila" me zanima če kdo ve kako je/bo z obstojem tega foruma?

je forum mišljen kot neka kratkotrajna zadeva al bo bolj za nedoločen čas!


l.p.
de elo
Gost
 

OdgovorNapisal/-a realTime » 04.11.2002, 08:49

Pozdravljen,

Društvo MMM se bo v kratkem predstavilo tudi na spletni strani. Imamo pa zelo resne namene, da postane forum nekaj trajnega in če nam bo uspelo eno od glavnih stičišč za slovenske modelarje.
realTime
 

Re: Kako s forumom, kdo zastopnik društva?

OdgovorNapisal/-a Fuelboy » 04.11.2002, 10:05

Anonymous napisal/-a:Hallo!

Zanima me, kdo je zastopnik MMM-ja in če je bil obveščen o sestanku avtomodelarskih društev glede pravilnika za državno prvenstvo 2003?

druga zadeva ki me zanima pa je tale forum.... glede na to, da se je rvslovenia.com "ukinila" me zanima če kdo ve kako je/bo z obstojem tega foruma?

je forum mišljen kot neka kratkotrajna zadeva al bo bolj za nedoločen čas!


l.p.
de elo



Pozdravljen!

društvo MMM (Modelarsko društvo Modelsport Maribor) je v zadnjih fazah ustanavljanja (ureditev potrebne dokumentacije in podobno), zato uradno še ne delujemo in nastopamo kot društo ter še nimamo predstavnika, vendar se bo to zgodilo v kratkem.
Furum ki ga vidite je še v fazi testiranja in bo kmalu dobil svojo končno obliko.

zato ste vsi modelarji vljudno vabljeni!


...ker pa je v tem trenutku forum se v testni obliki se znajo pojavljati kakšne manjše napake, ki pa jih bomo sproti odpravljali

lep pozdrav

Tomaž
Uporabniški avatar
Fuelboy
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 260
Pridružen: 30.10.2002, 16:47
Kraj: Celje


Vrni se na Kaj dogaja?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron