200+ km/h RV elektro čoln

Razprave o raznih projektih, ki jih imamo še v glavah ali celo že na papirju...

Moderator: frank11

200+ km/h RV elektro čoln

OdgovorNapisal/-a mihah » 22.11.2002, 17:29

Čisto resno... kdor še ne ve, v Sloveniji imamo uradno tretjega najhitrejšega modelarja z RV modeli elektro čolnov na svetu ... hitrost 144 km/h. Je frišno na http://www.modelarji.com novicah.

Torej ideja je zaenkrat še v glavi, na kratko pa takole:

Za naslednje leto na tekmovanju http://www.drcwebservices.com/lasaw/default3.htm , kjer se zberejo najhitrejši modelarji s čolni na elektropogon lahko Slovenci priredimo svetovno senzacijo. Po tem kar sva letos v Ameriki videla z očetom in kakšno prav neverjetno zanimanje za elektro čolne prevladuje v Sloveniji in koliko znanja imamo, sva mnenja, da lahko s skupnimi močmi naredimo model elektro čolna, ki bo presegel 200 km/h in s tem potolkel vse dosedanje rekorde RV čolnov na kakršenkoli pogon. To bi bila svetovna senzacija in res lepa promocija Slovenije v svetu modelarstva.
Že letos sem naredil malo senzacijo že takoj prvi dan treninga... vsa top imena modelarjev me sedaj dobro poznajo, prav tako so navdušeni nekateri "nitro" čolnarji. Vsi pa že gledajo naprej ... na SAW 2003.

Kar se tiče modelarske robe, znanja in organizacije dela ne bo toliko problemov kot z nabiranjem samega denarja za popotovanje v Ameriko.

Glavno kar pa bi prosil je naslednje:

Naprošam vse modelarje, bodisi "rekreativce" bodisi tekmovalce, še posebno tiste, ki imajo veze pri firmah, privatnikih, itd. , ki so že kdaj donirali kakšen tolarček za modelarske prireditve, naj mi pošljejo direktne email ali navadne naslove, na katere bi se lahko obrnil s prošnjo.

Moj email:
miha@modelarji.com

Najlepša hvala vnaprej!

Se vidimo na razstavi DTK 26. do 27. novembra, kjer si boste lahko ogledali moj ta hitri model in če bo mogoče bomo rekli kakšno besedo ali dve.

LP
Miha

P.S. Res super forum! Pohvale!
Sakura Racing XI Sport Master (Endurance, stock, mild modified, modified), Hyper GTB E, Tekno EB48, itd...
Uporabniški avatar
mihah
Forumski odvisnež
 
Prispevkov: 2683
Pridružen: 22.11.2002, 17:04
Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a Luki » 01.03.2003, 18:51

U to je pa hitro :) :roll:
Luka iz okolice ljubljane
Uporabniški avatar
Luki
Član
 
Prispevkov: 43
Pridružen: 27.02.2003, 22:05
Kraj: Ljubljana - okolica

OdgovorNapisal/-a Anzo » 14.12.2004, 20:43

Lohk bi jih stolku te100% podpiram dejmo,dejmo!!!UUUUUU :D :lol: :twisted: :evil: :roll: :roll: :oops: :P :P :P :D
::::::Leti vse!!!!Tud navadana deska, ce jo vrzes!!!::::::::

LP Anze
Anzo
Naš človek :)
 
Prispevkov: 317
Pridružen: 10.12.2004, 16:13
Kraj: Ljubljana - Škofljica


Vrni se na Projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron