CD rom kot CD player

vse o zvezi z elektroniko

Moderator: frank11

CD rom kot CD player

OdgovorNapisal/-a trancedeejay » 07.05.2005, 11:39

HI
Ker vem da je na forumu kar nekaj majstrov glede programiranja cipov,poznavanja komunikacij in digitalne tehnike sem vprasanje postavil tuka. Namrec sem dobil pokvarjen CD player NAD 514,kater je bil brez laserja,ko pritisnem tipko open se predal odpre, na displayu pa vedno gori samo 0. Imel sem v mislih vstaviti CD rom enoto in kontroler,saj mislim da obstojecega v CD playerju najbr ne bom mogel uporabit. Display ima oznako FV467G, vendar ga nisem mogel najt na netu, najbrz je custom made za NAD. Mislim, pa da bi bilo mozno uporabit vsaj D/A konverter na vezju CD playerja, vendar do tja moram se pridt. Torej cip mora upravljati CD enoto. Sem ze enkrat programiral cip, pa se takrat sem 1 cip zajebal(in se to je bilo vpisovanje strojne kode, ne kaksen C ali podobno). Mi lahko kdo pomaga - potem bi spisali clanek kako do CD playerja. Seveda, tiste opcije za v avto kao sej mas play tipko pa je tukaj ravno ne pridejo v postev, ker bi rad da se tudi kaj na displayu pozna. Display ima za play, znak trikotnika...vglavnem je tak da vidis kaj je gor tudi ce ne sveti, ob vklopu npr. play tipke zasveti samo tisti trikotnik.
Have a nice Day

Matt
MUSIC IS THE KEY
trancedeejay
Član
 
Prispevkov: 40
Pridružen: 13.05.2003, 12:15
Kraj: Kranj

Vrni se na Elektronik

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron