psp

Pogovori o vsem mogočem izven modelarstva ...

Moderator: nitro-s

psp

OdgovorNapisal/-a miso.crono » 17.05.2007, 19:48

Lahko da kdo kakšen link, kje bi si lahko dowloadaw kakšno igrico za psp(NFS Carbon, GTA San andreas)
miso.crono
 

OdgovorNapisal/-a igli » 17.05.2007, 19:52

Za to mas torrente, sam newem ce lahko objavim linke ker je to "piratstvo", PM me pa ti bom dal linke!!
Slika

-HPI Baja 5B
-Futaba 2PL
Uporabniški avatar
igli
Član
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 23.10.2005, 19:33
Kraj: Stranice-Zreče

OdgovorNapisal/-a NEJC-SIKI » 18.05.2007, 14:29

Ej... Jaz mam PSP-ja... Mam 1gb kartico vendar ce hoces met dobre igerce, kot so COD in podobne ti priporočam 2gb kartico ali pa še večjo. Jaz sem si dol potegno iz strani http://www.pspiso.com ! Za predvajanje le teh iger in vseh "piratskih" moraš imeti na PSP-ju verzijo 1.5 in devhooka. Jaz imam verzijo eno drugo verzijo (se ne spomim kak se reče) morem na PSP-ja poglejat pol ko bom doma. Pa ne rabiš onega programa devhook in še dodatne funkice na PSP-ju dobiš. Samo z tem pa ti garancija gre v 3 krasne... Tako da če še ga maš pod garancijo ti ne priporočam če tega ne znaš narediti tako kot treba. Jaz ga še imam pa moram potrkat da moje delo je bilo dobro opravljeno... (ker sem videl pri kolegu kak se to dela in sem potem sam to opravil..) Drugače pa če znaš Angleško vse na netu piše. Lahko pa ti jaz pomagam ( preko maila al pa v živo...) če hočeš.

Potem pa še mam ene programe za spremembo črk (oblika črk)... in še kaj se najde..


Upam da sem ti kaj pomagal..=)

LP Nejc
Lp, Nejc Šikman

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
NEJC-SIKI
Član
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 25.03.2005, 20:26
Kraj: Maribor - Hoče

OdgovorNapisal/-a NEJC-SIKI » 18.05.2007, 14:31

Aja pa še to... Če hočeš zagnat kateri program ki si ga sam naložil moraš imeti en orginalen cd za psp-je.. (seveda vstavljenega v psp-ju..=) )
Lp, Nejc Šikman

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
NEJC-SIKI
Član
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 25.03.2005, 20:26
Kraj: Maribor - Hoče


Vrni se na Malo za sprostitev

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

cron