Za hondaše

Pogovori o vsem mogočem izven modelarstva ...

Moderator: nitro-s

Za hondaše

OdgovorNapisal/-a japko » 04.01.2008, 18:25

Honda mi drugače ni preveč pri srcu,

ampak mašino pa ti zajebani japonci naredijo tako, kot je treba...


Ne morem verjet, da zdrži vse to.

http://www.youtube.com/watch?v=Or5qif80 ... re=related
Uporabniški avatar
japko
Naš človek :)
 
Prispevkov: 219
Pridružen: 20.08.2007, 09:34
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a MaNe » 04.01.2008, 18:45

Hondaši že vejo zakaj imajo honde, da lahko vsakič na semaforju turirajo dokler se ne prižge zelena luč, brez skrbi da bi mašina crknila.. :twisted: :twisted:
LP
Nejc
Uporabniški avatar
MaNe
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 1351
Pridružen: 11.11.2002, 10:29
Kraj: Slivnica pri Mariboru

OdgovorNapisal/-a AndrejG » 04.01.2008, 19:18

Vam po pravici povem, da je malo takšnih motorjev, ki zdržijo toliko kot hondini!!! Na semaforjih pa mislim, da turira več drugih avtomobilov kot pa honde!
LP, Andrej
Uporabniški avatar
AndrejG
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 322
Pridružen: 06.06.2003, 12:52
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ELO » 04.01.2008, 20:08

jaz imam hondo, ki ima 0-100 12sekund.
max. hitrost pa 177km/h

VTEC kicking in, YO!!!!
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a kurty » 04.01.2008, 23:14

Jaz v SLO ne rabim avto, k gre hitreje od 130Kmh le zakaj... :wink: :wink:

Ostali heroji, ki bodo pobirali krvaveče dečve z šofer sajbe pri 200 KM/h se naj pa z tem sprijaznijo.... :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
kurty
Naš človek :)
 
Prispevkov: 309
Pridružen: 10.04.2007, 08:08
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a ELO » 05.01.2008, 10:03

hja, če maš avto k ne gre več k 130 potem tudi šlampe za na sovoznikov sedež ne dobiš...

ko ti na hondi prime VTEC, to te tak butne, da res ni!!!
vozniki evropskih zvarkov lahko o temu samo sanjajo...

pa še čisto vse najstnice imajo raje hondaše kot recimo tiste z daciami, tavriami in golf dizel II.

VTEC just kicked in, YO!!
Slika
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a kurty » 05.01.2008, 11:26

Vem kako VTEC butne v Hondi in se povsem strinjam z tebo... :wink: Zadeva seka ni kaj... :wink:

No 12 s do 100km/h tudi ni ne vem kak pospešek.
Recimo dobrih 8s do 100km/h je bilo meni včasih komaj dovoj samo so bili to povsem drugi časi... :oops: :wink:

Če pa dobro razmislim bi si pa res lahko še eno Hondo omislil tkole za bejbe pecat pa malo v tvoj konec pridem... :D :D :D Kakor računam bo to ceneje kot moj način, da jih na večerje vozim pa darila kupujem , pa malo na morje itd...V ene letu bo Honda ziher cenejša naložba.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

P.s. a to Najmočnejšo rabim ? Na kateri letnik avta pa še padejo a mora kar nova bit? Kaj pa barva?...Za feltne pa spojlerje pa itak vem... :wink: :wink: :D :D :D :D
Uporabniški avatar
kurty
Naš človek :)
 
Prispevkov: 309
Pridružen: 10.04.2007, 08:08
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a ELO » 05.01.2008, 12:02

pri nas najbolj padajo na vti honde letnik 98. take, za 5.900 eur.
barva niti ni važno, samo da ni zalena.

če hočeš, da se topijo takoj ko avto vžgeš moraš imeti še K&N filter ter nažagan auspuh devito.

namesto da bi jih opijanil da bi tako lažje prišel do "stvari" je pri hondi dovolj, če imaš na vzglavnikih oni trak z napisom MacAudio ter Kenwood nalepko na sprednjem steklu.

ko pa vtec in kickne YO! so pa itak že vse čisto evforične!!!
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a MaNe » 05.01.2008, 12:15

Kopirano iz drugega foruma --->

Dnevnik Hondaša:

Vsako jutro ista muzika. Vsak dan usrana ista melodija. Poka po snooz timerju. Še 5 minut imam v dobrem, da malo podremam. Minutke minejo vse prehitro. Ti-ti-ti-tit … poka po OFF timerju. Tko! Kaj bomo počeli danes? Obeta se lepo vreme oziroma, če pogledam čez okno je za 12 uro kar lepo razvit dan. Najboljš da grem nekam na jutranjo kafo in se mal k sebi spravim. Muce ne bojo čakale cel dan, da se pokažem … da se vidi moj lepo spucani avtek. Tolk k sem ga včeraj pral, ga že dolgo nisem. Ampak fantje na honda forumu pravijo, da moreš zadevo orenk oprati, ker druga JDM TypeR nalepka zelo slabo prime. Kar pa seveda nebi hotu, pa pri ploh gasu na avtocesti zadeva odleti. Uff, me spomni na štorijo z ledicami na šobah za brisalce. Never again. Itak mi pa modre niso ble všeč. Te dvojne rdeče, ki smo jih kupili v group buy-u pri A3M-u so velik bolj JDM. Kava sem reku … ja. Lepo se sprehodim do avta in na moje presenečenje je večino folka že pokonc. Čeprav mam filing da me neki ignorirajo. Hmm, lahko da me samo ne opazijo. Na dalinca lepo odklenem avto – sem si kupu onega iz muvijev blip-blip style in zraven sem dobil še štiri nalepke. Dve za na šipo, dve sem pa prilepil pod ogledala. Takoj zraven GReddy in seveda nad A3M. Mi jih pa kolega VTEC_KillZ_Ya iz http://www.Honda-0WnZ.com foruma rihta še od A'pexija, DC sports, Spoon, Mugen, Tein in Motec. Sem si pa iz http://www.honda-l33t-parts.jp naroču še Kromane TypeR napise in iz http://www.bmw-fans.de naroču še M-značke, da jih prlimam na M3-style blatnike. Al pa jih bom dal mogoče clo na M3 style špegle.

Anyway avto kresnem, vžge v prvo – valda sej je honda, sej ni važn al je črna al je blonda, važn da je Honda! Kaj to lepo prede. Res. Kdaj bojo ostali dojel, da ni važn kaj nardijo –M6, M5, M3, RS4, RS kar češ … nimajo za burek. Lahko da grejo nekateri izmed teh avtov hitreje, ampak na koncu je Honda še vedno hitrejša. Drgač gremo loh pa dragat.
Ker od sosedov še zmeri vsi neki svojga delajo sem avto nažgal na blokado rrRRRnnn-N-N-N-Nnnnnn, rrrrRRR-N-N-N-N-NnnnN-N-N-Nnnnnnn. hehehehehehe!!!, tko vidš, nek se me vidi. In ko **** Jožo od Toneta itak ne šteka Honde in njeno skimavanje z glavo si sam v rit utaknem. Da ne govorim o sinu, ki misli, da je boga za jajca prjel, če me je zadnč stresu s tistim Cliotom RS-om. Itak sem mel še 1/4 gasa frej, tko da itak nima za burek prot meni. Sam jest se na tko nizek nivo z njim ne bom več spuščal.

No, cagar se je z nule že premaknu, tko da je čist zdrav, da ga pohodm. Lepo se zapeljem počas do ceste. Prva. Obrati na 7.000 (to pa zato, da čimprej vtec zagrab). Noga dol s kuplenge … druga … VTAAAAK. Gut, gut. Sam bom moru res en dan v A3M-u Tenzo-R zadnji loncu uzet. EK_Vtec iz foruma ma ful hud sound. Sploh k ga u blokado nažiga, mu še ognji ven sekajo. Mam pa jest fršterkraj, da se lohka on skrije. Nej folk sliš kok to seka. Pump up the volume. La-la-la-la … Drugarice,lazljivice kako si mogla da budes s njim … Uuu, lejga modela … Kaj ma to? E30. Pa kir hud wing! Fak. Čeprav mam jest luxuske ful hudejše kot on, se pa tale moj wing od Integre TypeR se lohka skrije. Kaj ma to? WingWest. H0nda_PWR prav da lohka z WingWestom ziher ene 20 več prpičiš u ovink, pa končna gre tut mal gor. Tam za ene 30-40 kilometrov na uro. Sej pravm, vredn svojga dnarja. Bom jest lepo zraven parkiru. [censored], sej sem prbremzu na polno … kva je model gluh al kaj? E, da vidmo zdej … rrrrRRN-N-Nnnnn.

Med pitjem kavice sem študiral, če bi se malo v mesto zapeljal. Playa pa to. Bejbik je ziher neki uzun. Točno, pa usput se lahko zapeljem do Tint-0wnage, da prepikneva vse mehurče v krom foliji. Zadnja šipa na najhujša. Še dobr da sem mel Pioneer nalepko, sem jo kr čez vrgu. Tko da se ful manj porajta. Pa Slavc mi je tud še dolžen rdeči R za car tattoo. Bohve kaj si more folk mislit k gleda na boku rdeč napis Honda Type … haha. Ja nč, najbolj da tole kavico posrebam in pičim.

-//later that day//-

No in tha city je res neki mucic. Xenonke, bom lepo dolge dal - hvalabogu, da sem si ubodu lepo bi-xenon. Evo pa še meglenke, avto iber zažge zgleda k da bi mel ene 100 konju več. Najprej se zapelem lepo pred Rolla mal podriftat. Z drugo prestavo je že kr jeba, ker avto preveč leti po rondoju, če bi pa rad blokado prseku, pa zih odletiš v maline. Zato daš lepo u prvo, pa se sam na blokadi pa z ročno okol zapeleš. Garantirano te vsi iz stolov pred Rollom bulijo. Pol pa samo dol z rondoja s prvo do blokade, poka v drugo in maš Elvis has left the building with JDM style! Yeah!
No med kruzanjem sem porajtu, da je prekleto velik čapcev. Ne vem od kje so se vzel? Majo zbor al kaj? Sami VR-i. Sej ne rečem več k štirje cilindi se kr hudi slišjo, ampak, ko pr Hondi VTEC odpre … pfuuuu, se loh sam skrije. Navadno se že kul sliš, ampak ono pravo je pa konusni športni filter. Čeprav more bit tisti racing BMC, ki ga ma NSX-Killer res huda zadeva. Ker tle men zdej verjetn ful vleče toplega zraka in ziher zgubim ene 15 konju na račun tega. No ja, krom špegli, TypeR cam cover, JDM maska in nalepka za tank dajo neki tega nazaj … kaj jest vem, recimo dobrih 10 konjev, ampak to še zmer ni to. Ni optimalno ane. Sej CAI je bla dobra alternativa, sam se pa avta ne sliš … kr neki no, se valda more slišat, k vtec preklop. Lej ga z VR-om. Temule bom pa prepih naredu. Ja [censored], najbolj da se uleže u avtu. Model greva en drag, a? RrrrnnnNN-N-N-N-nnnn. Aha, porajtu, bo bo. Zelena, zelena … dejmo 7.000 obratov. ZELENA! Dejmo vtec, to vtaaaaaak, JiiiiiiHaaaaa. Tretja … *****, model gre [censored]. Dej jest bom to spustu, sramota [censored]. Pa ne še to. Rdeča na semaforju …. Ne morš no. Itak, šajbo dol. Jao. In kaj hoče zdej? Če ga znam do konca pohodt?

»Ma ne stari ej. Uspredi smo dal nou spojler gor, pa ni še čist suh, pa mal cvikam, da ga ne bi odlomu. Pa čakam, da turbino dobim od GReddyja. Optimizacijo pa fuel mapo od P0W4H mam pa že narjeno za turbino, tko da mi mal zaliva motor. Drgač, bi te sprašil za šalo«

Ja vhateva model. Grem jest tle kr lepo levo. Klinc ga gleda. [censored] ma zih pol motorja pozamenjanega. U lej, bingec. Tega pa bomo ane. Sam rdečo morm počakat. Aha …

»Kwa je stari? Kwa maš to? Bingo al kwa?«

RnnnnN-N-N-Nnnn lepo blokado stisnem.

»Ne stari. Tole je pr men klasika. Sam sesalni kolektor sem dal od TypeR-e gor, izpušnega mam od DC sports, feltne so kopija Enkei-a iz A3M-a, odbijači so pa replike Mugna.«

Kaj suva če je TypeR …

»Ne ni TypeR, sam nalepke sem dal gor, ker po specifikacijah, bi mogu jest s temle TypeR-a stisnit dol. Sem isku značke od SuperTypeR sam se ne dobi. Dej model greva en drag, če si upaš. Zdele sem lih enga VR-a sprašil … no ja, na konc sem spustu, k sva dosegla že nenormalne hitrosti, pa še copsi so se nasprot pelal.«

Eh, pusi noče dragat. Valda, cvika ane. No lih gut. Tamle so bejbike, da jim pokažem hudiča z mojim strojem. Na polno bom zdele štartu, ma da kople ko svina. RnnnnN-N-N-N-N-N-N-N-N-N-N-N …prva je cvilila do konca, škrip u drugo … čaki. Kwa je zdej to. U prazn se zavrti. RrrnN-N-N-Nnnnn. Fak ne, pa še copsi. Fak, fak. Ne me .

No, po ugotovitvi, da je šla sklopka pa polosovina u Hondina nebesa (če nebi unga kurčevega ponaredka uzel in bi dal notr JDM EuroR by Spoon se to ziher ne bi nardil) in po slabi uri pregovarjanja s policaji so mi prasci uzel tablice in verjetn lahko zadevo sam tam pustim. Ni varijante da dobim papirje. Bom mogu mal na forumu povprašat. FuriousHonda se je neki hvalu da loh zrihta. Upam, da se bo zadeva uredila. Drgač bom pa uzel navadno školjko pa iz Japonske naroču sprednji konec TypeR, iz USA pa lahko dobim dele za zadi od HardCore performance, tle ni panike, ker se da full JDM konverzija nardit,...
LP
Nejc
Uporabniški avatar
MaNe
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 1351
Pridružen: 11.11.2002, 10:29
Kraj: Slivnica pri Mariboru

OdgovorNapisal/-a kurty » 05.01.2008, 12:28

Tyco hvala za tale post.... :lol: :lol: :lol: Se že dolgo nisem tako nasmejal... :wink:
Uporabniški avatar
kurty
Naš človek :)
 
Prispevkov: 309
Pridružen: 10.04.2007, 08:08
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a AndrejG » 05.01.2008, 13:21

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To je pa res dobro napisano!
LP, Andrej
Uporabniški avatar
AndrejG
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 322
Pridružen: 06.06.2003, 12:52
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ELO » 05.01.2008, 13:24

Ko na primer pri Hondi 1.6 Vti na 5.500 obratih (kjer se pri evropskih zvarkih veselje počasi končuje) mašina glasno zapoje, gre Honda enostavno hitreje od vseh ostalih, tudi če jo slednji prehitijo. Takšna resnica je bila v praksi že večkrat dokazana, vendar očitno tega nihče ni videl oziroma noče videti.
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a Čur » 05.01.2008, 17:14

Odkar tole berem si ga tudi na roke več ne mečem.
Uporabniški avatar
Čur
Stara sablja
 
Prispevkov: 1062
Pridružen: 11.11.2002, 21:39
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a ELO » 06.01.2008, 09:43

narobe delaš!!!

le počni to še naprej, saj je luštno, ampak z mislimi na HO-HO-HO-HO-HONDO!!!

Slika
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a japko » 06.01.2008, 12:21

Prvi današnji smeh!!!!
Uporabniški avatar
japko
Naš človek :)
 
Prispevkov: 219
Pridružen: 20.08.2007, 09:34
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TITan » 06.01.2008, 19:34

VTEC - none of the turbo, all of the lag :lol:
Uporabniški avatar
TITan
Naš človek :)
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 12.11.2002, 21:12
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a XMach » 06.01.2008, 21:09

ELO napisal/-a:jaz imam hondo, ki ima 0-100 12sekund.
max. hitrost pa 177km/h

VTEC kicking in, YO!!!!


Moja HONDA ni ne typeR, V-TEC, ne supertypeR, končna pa je 215km/h in 1-100 je okol 8/9 sec.(slaba osmica :oops: )



Sicer pa je res, da brez veze izdelujejo take avtomobile ki grejo čez 130km/h :!:

Pa seveda ne mešat hitrosti in alkohola skup, ker lahk use skup v luft vrže!
Uporabniški avatar
XMach
Naš človek :)
 
Prispevkov: 170
Pridružen: 01.02.2006, 16:32
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a ELO » 06.01.2008, 22:49

moja honda nima dobrih pospeškov in visoke končne hitrosti, ima pa zato veliko porabo!
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

Re: Za hondaše

OdgovorNapisal/-a .:RC:. » 29.02.2008, 23:49

Slika
Uporabniški avatar
.:RC:.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 19.08.2006, 00:00
Kraj: Kranj


Vrni se na Malo za sprostitev

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron