moj novi model

Pogovori o vsem mogočem izven modelarstva ...

Moderator: nitro-s

moj novi model

OdgovorNapisal/-a Eraser » 16.07.2010, 19:07

Moja nova pridobitev za dušo.
Priponke
suza.jpg
suza.jpg (31.95 KiB) Videno 2346 krat
Slika
I love my SUZUKI GSX-R750 :-bd
Uporabniški avatar
Eraser
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 30.06.2007, 21:58
Kraj: Maribor

Re: moj novi model

OdgovorNapisal/-a ŠKALEC » 12.08.2010, 12:34

Hehehe .... nisem vedel, da si motoristična duša. Ti si bolj extrem, ker ta tvoj stroj verjetno leti kot "sneta sekira".
Jaz več ali manj "cruzam" z mojim. No, ko je treba pa iz konjušnice spustim vseh 98 Lipicancev. ::)
Letos že kar nekaj km (10000 - več si lahko prebereš na mojem blogu) ... čez dva tedna pa za 5 dni z kolegi na Dolomite (cca. 2000km). :-bd
Uporabniški avatar
ŠKALEC
Forumski veteran
 
Prispevkov: 778
Pridružen: 11.08.2004, 09:39
Kraj: Ptuj

Re: moj novi model

OdgovorNapisal/-a ŠKALEC » 02.10.2010, 08:34

Kot sem omenil .... Dolomiti so uspeli. 1800 prevoženih kilometrov čez več kot 23 gorskih prelazov z največjo prevoženo višino 2244m in sicer Passo Sella.
V skupino Sella spadajo zraven še trije prelazi in sicer; Passo Pordoi, Passo Gardena in Passo Compolongo.

Ogled mondenih mest; Cortina D'Ampezzo, Moena, Val Gardena, Alta Badia. V mestih ne manjka "hudih" avtomobilov, dobrih mačk ... itd.Cene hrane in pijače so temu primerne!
V kolikor se kdo odpravlja drugo leto v Dolomite in rabi kakšne napote me lahko preko mojega bloga kontaktira. Na blogu imam tudi več ali manj vse napisano, tako da brez problema se da znajti, saj sem na nekaterih mestih priložil tudi gps koordinate. Opis voženj - tur lahko najdeš na blogu.

Ker sem se nekako "znorel" pri 14.000 prevoženih kilometrih letos, sem se odločil, da bom pa sedaj bolj "cruzal" v dvoje in tako je mojo leto dni staro Yamaho FZ6 zamenjala
nova Yamaha z 900ccm agregatom, ki je dejansko potovalnik z športno dušo. :-bd
Uporabniški avatar
ŠKALEC
Forumski veteran
 
Prispevkov: 778
Pridružen: 11.08.2004, 09:39
Kraj: Ptuj


Vrni se na Malo za sprostitev

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

cron