STROKOVNOST TEM

Pripombe in mnenja o delovanju foruma.

Moderator: nitro-s

OdgovorNapisal/-a MC GAYVER » 01.02.2005, 22:21

aly fly napisal/-a:Jst bom tud zmanjšal pisanje "neumnosti".


:D :D če se odrečeš pisanju neumnosti pomeni da se odrekaš pisanju

(med tvojimi posti nisem našel takega ki ne bi bil neumnost)
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1522
Pridružen: 06.03.2003, 18:18
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Slowfly » 01.02.2005, 22:36

Saj ni obljubil , da se jih bo odrekel (neumnosti namreč) , obljubil je da jih bo zmanjšal. Tudi to je nekaj ! :D

lp Jože
Uporabniški avatar
Slowfly
Naš človek :)
 
Prispevkov: 339
Pridružen: 09.06.2003, 01:37
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a aly fly » 02.02.2005, 08:48

McGayver, tema Viharnik ni neumna, pa tiste v malo za sprostitev...so pač malo za sprostitev. :roll:
aly fly
 

OdgovorNapisal/-a pjer » 02.02.2005, 09:36

Nevem zakaj je izginilo zadnje sporočilo zato ga bom še (enako) enkrat napisal!

Aly fly in mclaren01 dajta vsaj izbrisat svoj naslov od kje sta, da ne bosta delala sramote vsem, ki smo iz Šentjurja!!!!!!!!!!!!!

p.s. Mladiča, dolgo že ni več Šentjur pri Celju ampak samo ŠENTJUR (vsaj to bi lahko vedela) :evil: :evil:
L.P.Pjer
Uporabniški avatar
pjer
Naš človek :)
 
Prispevkov: 183
Pridružen: 17.12.2003, 14:36
Kraj: Šentjur

OdgovorNapisal/-a Intruder » 02.02.2005, 09:39

Nekdo je rekel, da se ne foromu z naraščanjem števila oporabnikov naraste tudi nered! Ja...žal to velja samo v Sloveniji. Jaz še nisem videl na RC-groups ali Nemškem foromu, da bi bile napisane kakšne neuporabne bedarije oz. da bi obstajala tema, kjer bi debatirali, kako bomo to izničili in kako je en in drug nor, kako en piše neumnosti, kako je pa drugi pameten in koristen itd itd.... meni se zdijo prav take teme neumne. Kaj si jaz v končni fazi mislim, po prebranju te teme? Ali imam dovolj dobre komentarje, da ne bom zbrisan oz. sodil v rubriko za začetnike in mislim, da nisem edini! Saj ni kriv vsak posameznik...Slovenija je mala, več ali manj se nas pozna osebno in ker pač ne gre drugače en drugega podjebavamo, se hecamo, morda so tu tudi kakšne zamere in ker je pač forum tak fajn se znašamo kar preko njega! Dva se hecata, tretji misli, da se kregajo in tako nastane 6 strani dolga tema, kjer se lahko kregaš na kogarkoli zaradi biločesa!


Pač....sprijaznite se....uporabljajte tipko "Prikaži vse poste od zadnjega obiska" in se izogibajte sumljivim naslovom! To je moj recept, ki za enkrat pali. To, da pa začetnik napiše stvar malce po svoje, je pač tako...noben se ni rodil pameten in če ne bo pridobil znanja na foromu, ga verjetno ne bo nikjer. Jaz sem marsikaj izvedel, pa če bi šli gledat mojo zgodovino tudi nisem čisti! Vzrok pisanja je pa samo zato, ker od leda 1980 navzgor vsi spadajo/mo v IRC generacijo. Ko bi vi vidli, kako se tam piše!!! Pffff...jaz sem se hvala bogu tega otresel že v 8. razredu!

Če sem komu požrl preveč časa za branje tega posta naj mi piše PM....dobi povrnjeno škodo (v obliki citata, kjer bo pisala ena vaša traparija, ki sem jo tudi jaz brezveze prebral).


Jan Pernarčič
Slope soaring is the way of life! (J.P.)
Uporabniški avatar
Intruder
Forumski veteran
 
Prispevkov: 531
Pridružen: 25.08.2004, 23:34
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a MC GAYVER » 02.02.2005, 10:09

JAN

Spregledal si količino reklam in njihovo redno menjanje na NPR RC groups kar pomeni da je nekdo ali več njih plačan da že od začetka skrbi za forum in to tudi počno :shock:
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1522
Pridružen: 06.03.2003, 18:18
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a rokec » 02.02.2005, 10:38

Intruder, berem tvoje sporočilo, pa mi ni najbolj jasno katero usmeritev zagovarjaš. Forum kot prostor za splošne debate, kjer pač vsak pise kar se mu ljubi ali moderiran tematski strokovni forum, ki koristi skupini uporabnikov, ki imajo podobne interse - v tem primeru modelarstvo.

Kakor koli že, najbolj pogrešam jasna navodila za obnašanje na tem forumu.

Če bodo ta navodila pravila, da je to splošni forum, potem omejevanje svobode govora, brisanje postov in tem ter bananje uporabnikov ni na mestu.

Če bodo pa ta navodila pravila, da gre za strokovni tematski forum, potem pričakujem, da administratorji vzdržujejo red.

Na koncu se pa bo tako vsak uporabnik foruma odločil, ali bo na tako ali drugače organiziranem forumu sodeloval ali ne.

Lep pozdrav

Srečko Bizjak
Uporabniški avatar
rokec
Naš človek :)
 
Prispevkov: 263
Pridružen: 09.11.2002, 20:39
Kraj: Gorica pri Slivnici

OdgovorNapisal/-a Intruder » 02.02.2005, 10:56

Ne zagovarjam nobenega! Tako en kot drugi ste smešni - z mano v red! :D


Jan
Slope soaring is the way of life! (J.P.)
Uporabniški avatar
Intruder
Forumski veteran
 
Prispevkov: 531
Pridružen: 25.08.2004, 23:34
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Niko » 02.02.2005, 11:14

Zdravo
Mene pa moti to, da od parih FORUMSKIH VETERANOV letijo same neumnosti. Nekaj časa nazaj sem skušal spametovati nekoga, pa se ga na žalost ni prijelo. Kaj če bi omejili število prispevkov na dan?
LP Niko
Niko
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 17.03.2003, 11:56
Kraj: Hrastnik

OdgovorNapisal/-a aly fly » 02.02.2005, 12:42

Sej Intruder, noben de ni rodil pameten! Zato začetniki (taki kot jaz) postavljamo za marsikoga neuma oziroma nepotrebna vprašanja. Pa tista ideja glede omejevanja postov je svetovna!
aly fly
 

OdgovorNapisal/-a Bor » 02.02.2005, 13:02

Pa tista ideja glede omejevanja postov je svetovna!


Ah, dajte no! En neumen post od vsakega na dan je več kot preveč, na manj pa skoraj nima smisla omejit...

Dejmo no, skupaj se potrudimo, da se tudi s tem forumom ne bo začelo dogajati, kot s Tablo, ki sem jo včasih redno obiskoval. Zdaj pa že dolgo ne več...

:idea:
Hmm, kaj pa, če bi se zmenli takole: uvedli bi članarino za sodelovanje na forumu, ki bi bila odvisna od števila nepotrebnih postov. Kateri posti so nepotrebni, bi glasovali uporabniki - nekakšen rejting članov! Tako bi moderatorji dobili ustrezno nadomestilo za njihov trud! Ehh, ne bo dober; glede na medsebojni odnos in slovenski nacionalni šport - foušijo - bi vsi plačevali ogromne članarine :evil:.

LP, Damjan
Včasih je bolje imeti mir, kot pa imeti prav!
Uporabniški avatar
Bor
Naš človek :)
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 02.09.2003, 14:03
Kraj: Ljubljana / Velenje

OdgovorNapisal/-a aly fly » 02.02.2005, 13:10

In kulk bi znalšala "kazen" za neumen oz. po vašem mnenju nepotreben post?
aly fly
 

OdgovorNapisal/-a Bor » 02.02.2005, 14:35

Ne vem, ti povej, kaka cena bi te odvrnila od komentiranja v vsaki temi! :twisted:

Sej, da ne bo kake zamere, hecal sem se! ;) Vem, da se je včasih težko zadržat, ampak tudi drugi se morajo, pa imajo ravno tako verjetno svoje mnenje...

LP, Damjan
Včasih je bolje imeti mir, kot pa imeti prav!
Uporabniški avatar
Bor
Naš človek :)
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 02.09.2003, 14:03
Kraj: Ljubljana / Velenje

OdgovorNapisal/-a pjer » 02.02.2005, 14:49

Mogoče bi bila ena očetovska okoli ušes???
L.P.Pjer
Uporabniški avatar
pjer
Naš človek :)
 
Prispevkov: 183
Pridružen: 17.12.2003, 14:36
Kraj: Šentjur

OdgovorNapisal/-a fantasy » 02.02.2005, 15:02

pjer napisal/-a:Mogoče bi bila ena očetovska okoli ušes???


Predlagam da se naredi spisek članov ki so pogosto "nerodni", ter se dopolnjuje tudi z novimi imeni (saj jih je iz dneva v dan več) pa glasujmo kdo nam gre najbolj na živce, in prvi ki dobi 100 glasov, leti ven iz foruma!!!
Kot pomembno pravilo pa bi bilo, da kdor se znajde na spisku, ne more več glasovati....
Da pa se bi nekdo znašel na spisku, bi mu ostali morali pokazati vsaj 5 njegovih brezveznih postov ki so neprimerni za forum...

No, pa kaj pametujem!!!! Vsak pri sebi se naj potrudi, da bo soliden, ter najbolje je ignorirati največje brezveznike s foruma.

LP F.C.

P.S.: ena okoli ušes je primerno vzgojno sredstvo! :D samo tukaj se ne da uporabiti :evil:
Uporabniški avatar
fantasy
Član
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 02.12.2004, 13:27

OdgovorNapisal/-a aly fly » 02.02.2005, 15:08

Ja, naj me kdo vseka, pa ga bom tožu! HEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHE!
Če vam pa nism všeč me pa ignoririte!
aly fly
 

OdgovorNapisal/-a Bor » 02.02.2005, 15:19

fantasy napisal/-a:Vsak pri sebi se naj potrudi, da bo soliden, ter najbolje je ignorirati največje brezveznike s foruma.


aly fly napisal/-a:Če vam pa nism všeč me pa ignoririte!


Po modrem sodeč, za nekatere rdeče ni opcija, tako da nam preostane res samo še zeleno :? .

LP, Damjan
Včasih je bolje imeti mir, kot pa imeti prav!
Uporabniški avatar
Bor
Naš človek :)
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 02.09.2003, 14:03
Kraj: Ljubljana / Velenje

OdgovorNapisal/-a grilnet » 02.02.2005, 15:20

ADMINISTRATOR! Mislimda aly fly nima več razloga za sodelovanje na forumu. Niti en njegov prispevek ni bil poučen za kogarkoli od nas večina njegovih prispevkov pa je bilo smetenje. Zaradi takih forum zgublja na ugledu.



Hvala in LP
Uporabniški avatar
grilnet
Forumski veteran
 
Prispevkov: 716
Pridružen: 22.11.2002, 17:06
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a TIGER » 02.02.2005, 15:46

Gril saj tudi če ga vržejo ven iz foruma se bo pa spet ponovno prijavu tako da bi mogel on sam sebe parkrat okoli kepe udarit in se reči da se je spametoval in dokler se ne spametuje naj ne smeti po forumu.Sicer v to dvomim da bo naredu.
TIGER
Član
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 15.09.2004, 19:48
Kraj: Ljubljana - Šentvid

OdgovorNapisal/-a gonzo » 02.02.2005, 15:51

ena dobra stran pri teh forumih je ban IP-ja(ce se motim naj me kdo popravi)
vcasihko sem imel se svoj forum je letel vsak z tremi nepotrebnimi posti.
na forumu smo potem imeli mir.
Uporabniški avatar
gonzo
Naš človek :)
 
Prispevkov: 160
Pridružen: 29.12.2004, 17:40
Kraj: Jesenice

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Pripombe in mnenja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron