cene

Pripombe in mnenja o delovanju foruma.

Moderator: nitro-s

cene

OdgovorNapisal/-a miskolin » 20.02.2005, 19:34

Kaksne se vam zdijo cene rabljene modelarske robe......primerne, prenizke, previsoke......napisite kaj pametnega prosim.
miskolin
Naš človek :)
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 10.02.2004, 13:07
Kraj: Bled

OdgovorNapisal/-a ELO » 20.02.2005, 20:28

nekatere cene so primerne, druge so prenizke, tretje pa previsoke.

skratka, vsakega nekaj!

je pa potrebno paziti in biti zbran pri nakupu, seveda tudi ustrezno podkovan, tudi drag nakup je lahko poceni in poceni nakup je lahko drag!
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a Čur » 20.02.2005, 20:48

dve vrsti cen sta:
Cena, ki jo postavi prodajalec v pobožni želji, da bo kaj prodal, in dajanska cena, za katero lahko kaj prodaš. Med tema dvema cenama pa je lahko velika razlika.
Uporabniški avatar
Čur
Stara sablja
 
Prispevkov: 1062
Pridružen: 11.11.2002, 21:39
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a Domen Žvegler » 21.02.2005, 17:43

Prenizke cene za rabljeno robo ni ! Če lastnik hoče toliko kot hoče je že toliko vredno. Kdo se je pa že kdaj pritoževal zaradi prenizke cene !?
A ti ne hodiš po razprodajah ker je prepoceni (jaz ne hodim ker je gneča :lol: )?
Unlimited-RC Team
Uporabniški avatar
Domen Žvegler
Naš človek :)
 
Prispevkov: 148
Pridružen: 28.04.2004, 14:03
Kraj: Maribor - Ruše

Cene

OdgovorNapisal/-a lojze » 19.03.2005, 22:49

Pozdravljeni! Res se velikokrat vprašujem, ali sem res napisal previsoko ceno za svojo rabljeno ali novo stvar. Žal so naše cene iz tega ali onega razloga pač, včasih, res previsoke. Ali pa ne! Zajec tiči namreč v grmu nezmožnosti, da si človek marsikaj ne more privoščiti.. Res, v tem je problem. Poznam fante, ki bi radi bili modelarji, pa si tega nemorejo pribvoščiti oz. nišče jih ne podpre. Spomnim se časov, ko se je na tehnično kulturo nekaj dalo, danes pa bore malo. Vsi vemo, kake so v povprečju naše slovenske plače in koliko lahko potem otrokom nudimo.
Lahko jim ponudimo kaj več, dajmo jim tiste stare modele, ki še letijo in so nam odveč. Na policah bi se še kaj našlo, kar bi lahko podarili in da bi nekdo lahko bil srečen. Predlagal bi upraviteljem- moderatorjem, da na forumu odprejo rubriko---Podarim--- Tam bi se vpisal posameznik, ki bi želel kaj podariti. Vsekakor se mi poraja z druge strani dvom, da bodo nekateri to s pridom v negativnem smislu izkoriščali; ali pa tudi ne! Velja poskusiti. LETU ZDAR,TRISKAM MAR/ Lep pozdrav! Lojze K.
lojze
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 24.11.2004, 21:39
Kraj: Osluševci


Vrni se na Pripombe in mnenja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron