Klubske novosti

Sestanki, klubska srečanja, treningi ......

Moderator: nitro-s

Klubske novosti

OdgovorNapisal/-a cuoresportivo » 28.02.2007, 22:34

Od danes naprej, je sistem upravljanja z programom RMONITOR(program preko katerega spremljate rezultate v delavnici ter po novem tudi zunaj delavnice) spremenjen. Program , ki je nameščen na obeh računalnikih se upravlja z računalnika, na katerem je dejansko nameščen strežniški del programa, to je pri merilnem sistemu. Sedaj je potrebno samo vklopit oba računalnika in nič drugega. Vse ostalo se vidi in upravlja pri merilnem sistemu. Lažja je tudi odprava napak, če do njih slučajno pride. V ta namen se je uporabiL program REMOTE ADMINISTRATOR 2.1 in se ustrezno nastavil.

Še ena novost. Ker sem videl, da se predvsem pozabi na čas na samih dirkah in posledično prihaja do zamud, sem poiskal en program, ki je kot nalašč primeren za naš primer na klubu - glej sliko. Gre za odštevalnik, ki je dovolj velik, da ga boste vidli vsi. Ima tudi zvočno opozorilo, tako da , če ga že ne boste videli , ga boste pa slišali. Nameščen tako v delavnici kot zunaj delavnice pri stopnišču. Ko čas poteče se izpiše sporočilo v slovenskem jeziku. Nastavljen bo na 4 minute med kvalifikacijami, torej 1 minuto pred dejanskim štartom, da se lahko pripravite tako vozniki kot pobiralci.

Če koga karkoli v zvezi s tem tudi kaj zanima, mu bom razložil princip delovanja.

Lep večer še naprej.
Priponke
timer.jpg
Odštevalnik
timer.jpg (25.4 KiB) Videno 1482 krat
Lep pozdrav(best regards)
Aleš Berce


www.fotobanda.si
www.tehnox.si
Uporabniški avatar
cuoresportivo
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 821
Pridružen: 04.06.2003, 18:51
Kraj: Šentilj\Slovenia

Re: Klubske novosti

OdgovorNapisal/-a Jetforce » 06.02.2008, 10:40

Dela se tudi na posodobitvi spletne strani http://www.msm-rc.net

Posodobljeni so termini dirk , na spletni strani je tudi pravilnik za državno prvenstvo.
Sedaj pa delam na posodabljanju v "zavihku" člani tako da vse prosim da mi pošljete na moj mail vse potrebne podatke t.j. vašo sliko, sliko vašega modela,mail in vzdevek na forumu.

nejc.duh@email.si

Lep pozdrav,
Nejc
Jetforce
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 943
Pridružen: 01.06.2005, 21:46
Kraj: Maribor


Vrni se na MSM - Obvestila

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron