Društvo MMM

Sestanki, klubska srečanja, treningi ......

Moderator: nitro-s

Društvo MMM

OdgovorNapisal/-a Fuelboy » 04.11.2002, 11:42

Pozdravljeni!

opravičujem se Elo-tu in ostalim, ker je bila pri zadnjih popravkih baze pomotoma izbrisana tema, zato odgovarjam ponovno:

društvo MMM (Modelarsko društvo Modelsport Maribor) uradno še ne deluje ter še nima svojega zastopnika. Ustanavljanje je v zadnjih fazah (ureditev potrebnih dokumentov in podobno), pričakujemo da bo društvo v zelo kratkem času začelo uradno delovati.

Forum je trenutno še v testni fazi, zato so možne kakšne napake, za katere pa se vam že v naprej oproščamo, in jih bomo sproti odpravljali.

Upamo da bo forum zaživel in postal eden osrednjih virov informacij za modelarje, predvsem za modelarje ki se ukvarjajo z modeli čolnov in avtomobilov. Prav slednji smo ob ukinitvi RVSLOVENIJA izgubili največ, tako smo bili nekako prisiljeni čimprej najti neko rešitev.


V kratkem se bo društvo MMM predstavilo tudi s spletno stranjo, ki jo pospešeno pripravljamo. O ostalih podrobnostih vas bomo obveščali tu na forumu.

Vsi modelaji vljudno vabljeni!


Lep pozdrav!

Tomaž
Uporabniški avatar
Fuelboy
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 260
Pridružen: 30.10.2002, 16:47
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a ELO » 04.11.2002, 14:46

Ok, ko boste rešili vse formalnosti mi pošljite kontaktne naslove.

Če pa nameravate v letu 2003 sodelovati v državnem prvenstvu (avtomodelarstvo) naj me nekdo (zastopnik) kontaktira, da ga povabim na sestanek, kjer bomo sprejemali pravilnike ter ostalo!

Lep pozdrav!
de elo
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a izi » 12.11.2002, 10:30

A ste opzaili dragi forumovci, da društvo po imenu MMM že obstaja - na http://www.drustvo-mmm.si Za vašo prepoznavnost bi bilo lepo izumiti kakšno izvirnejše ime.
izi
 

OdgovorNapisal/-a Fuelboy » 12.11.2002, 13:33

... da, bili smo opozorjeni na to... in že delamo na tem :)

...čeprav moram reci, da je pri prvem pregledu vloženih dokumentov predlog za ime društva šel skozi, saj je naše polno ime Modelarsko društvo Modelsport Maribor, MMM je le kratica, ki pa je vedno dopolnjena z polnim imenom, vseh detaljev ne poznam, zato več ne morem reči.

Delamo na spremembi imena :)

lp
Tomaž
Uporabniški avatar
Fuelboy
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 260
Pridružen: 30.10.2002, 16:47
Kraj: Celje


Vrni se na MSM - Obvestila

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron