Peti prosti trening MSM na STÖHR-RING-u - MORAC ?.08.04

Sestanki, klubska srečanja, treningi ......

Moderator: nitro-s

Re: Peti prosti trening MSM na STÖHR-RING-u - MORAC ?.08.04

OdgovorNapisal/-a TomyBoy » 22.08.2004, 03:25

slimline napisal/-a:Nekateri pač uživamo na teh treningih,predvsem pa vozimo ne pa gledamo in čistimo avte!
l.p.Jože


LOL :lol: Jože, to je pa sigurno letelo name.
Žal imaš čisto prav. Samo se mi je poleg tega, začuda začelo nekam veliko "plehovja" nabirat.:wink:
Uporabniški avatar
TomyBoy
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 1082
Pridružen: 16.05.2003, 22:39
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a ELO » 22.08.2004, 09:14

treningi vse lepo in prav, edino tega v tej modelarski sceni ne razumem, zakaj se gre na trening, če pa se nekdo na drugi strani mora zelo potruditi da organizira tekmo s takim nagradnim skladom.

ne vem kaj je to, pomanjkanje spoštovanja do organizatorja ali kaj?

če se odločiš da hočeš imeti prosti vikend, pač ne greš nikamor, ampak glede na to da je pri nas tekma in da je tam že zaradi več folka večji žur, nekdo pa gre na trening..... ne vem, prezgodaj da bi našel pravo besedo, ampak vsekakor žalitev za organizatorja tekme seveda!

pa lep pozdrav vsem skupaj!

de elo
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a mato » 22.08.2004, 19:22

Verjetno ima vsak svoje razloge, zakaj gre, kamor ge. Če pa gledamo s strani SLO modelarske scene, pa to sigurno ni najbolje. Ker tako tekmo organizirat ni lahko, če jih pa potem še pride bolj malo, pa človek zgubi voljo.
Pa nočem nikogar kritizirat. Če je pa kdo užaljen, naj si pa še enkrat prebere prvi stavek.
Lp Matej
Uporabniški avatar
mato
Naš človek :)
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 06.08.2003, 09:26
Kraj: Slovenj Gradec

OdgovorNapisal/-a asso » 22.08.2004, 22:28

Adijo pamet! Kaj zdaj še bo treba komu polagat račune zakaj in kam se gre.

Živel Stalin!!

lp
jernej
Uporabniški avatar
asso
Naš človek :)
 
Prispevkov: 229
Pridružen: 20.11.2002, 19:11
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ELO » 22.08.2004, 22:40

asso napisal/-a:Adijo pamet! Kaj zdaj še bo treba komu polagat račune zakaj in kam se gre.

Živel Stalin!!

lp
jernej


a to kaj boli če si trapast?
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a MaNe » 22.08.2004, 22:59

Grega, take komentarje zadrži zase!


Žal se nekaterim ne da vozit v Tolmin na dirko, ko pa lahko vozijo kolikor kočejo in zato potrebujejo tretjino časa, da pridejo na dirkališče, ki jim je bolj všeč kot Tolmin. Pa še tehnično podporo imajo vedno tam.
LP
Nejc
Uporabniški avatar
MaNe
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 1351
Pridružen: 11.11.2002, 10:29
Kraj: Slivnica pri Mariboru

OdgovorNapisal/-a nitro-s » 22.08.2004, 23:07

Glejta Gregor in Matej razlogov je več: :wink:
- vozimo za lastno zadovolstvo in v tem uživamo (ni napetosti), ne za nagrade in kos pleha (pokali)
- navozimo se več (vsaj 4 ure), kot na kaki dirki (cca 1 ura)
- pot do Tolmina (cca 3 ure v eno smer), stroški poti (bencin + cestnina), ovinkasta cesta in ......
- bližina proge STÖHR-RING, slaba ura (45 min v eno smer) vožje po lokalni (ne avtocesti) cesti
- cena - za 2400 sit vozimo 6 ur, na dirki za 3000 sit max. 2 uri (traning + dirka)
- vsi vozimo modele 1:10 še le prvo sezono
- proga STÖHR-RING je za nas začetnike bolj varna (ograja je zelo daleč in izletne cone so velike), do zdaj še nismo nič polomili, v Tolminu pa se, da model fajn polomiti (ograja je preblizu), vsaj jaz sem ga (pa ne po svoji krivdi)
- tudi tu se družimo in imamo fajn in smo vedno dobrodošli in nam vedno radi pomagajo in prodajo rez. dele (zobnike, jermene, gume in ...), če jih rabimo - imamo VSE :lol:
- in še bi lahko našteval ......... 8)

Tudi mi smo se že dve leti trudili in organizirali DP in tebe Gregor nismo videli voziti :oops: :cry:
LP Stanko

GSM: 070 688-446 ___ E-MAIL: stanislav.kokol@triera.net

XRAY X4 2024 Stock - XRAY X12 2018 - BURI 2.2
Tamiya TT-02 - Tamiya TT-02R 21.5T
SANWA M17
Uporabniški avatar
nitro-s
____________________
____________________
 
Prispevkov: 3301
Pridružen: 15.11.2002, 01:30
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ELO » 23.08.2004, 00:06

mene tisti dan ko ste mariborčani organizirali tekmo ni bilo na tekmi prav tako tudi ne na kakšnemu treningu na dvorišču za hišo!

komentiral bom tisto kar mi bo pasalo; noben bušak mi ne bo pravil da komu kaj prepovedujem in da je treba komurkoli karkoli zagovarjat.
če bi bil one zbrihtan bi razumel kaj mislim, tako pa mu je nekdo nekam stopil in je začel lajati!

jaz samo pravim da take za avtomodelarstvo zadeve niso ravno vzpodbudne...

sicer pa delajte kar vam je volja!



p.s.:
v začetku spetemba md minerva organizira tekmo za DP v tolminu.
že veste koliko vas gre ta dan trenirat v graz?
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a nitro-s » 23.08.2004, 01:02

Gregor prestavi Tolminsko progo bližje nam (naprimer v LJ ali CE), pa bomo vsaki drugi teden tam. :wink: :lol:

Vse tudi ni tako črno Gregor. :wink:
Od kar sem prodal 1:8 Rally in začel vozili 1:10 200mm sem pridobil, kar nekaj novih voznikov 1:10 200mm, tako da nas je sedaj 10 MSM voznikov modelov 1:10 200mm Serpent, lani sta bila samo dva in 1:8C letos dva, lani nobeden, a to ni vzpodbudno za avtomodelastvo. :?:

V Tolmin na DP 05.09. pa nekateri člani MSM sigurno pridejo. 8)

Jaz sigurno pridem, ko bodo v 1:10 200mm dve grupi (F1 in F2) - konkurenca je zame prevelika (samo dobri in nadarjeni vozniki). :wink:
LP Stanko

GSM: 070 688-446 ___ E-MAIL: stanislav.kokol@triera.net

XRAY X4 2024 Stock - XRAY X12 2018 - BURI 2.2
Tamiya TT-02 - Tamiya TT-02R 21.5T
SANWA M17
Uporabniški avatar
nitro-s
____________________
____________________
 
Prispevkov: 3301
Pridružen: 15.11.2002, 01:30
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a mato » 23.08.2004, 08:27

Stane, saj meni je jasno, kako in kaj. Vem pa tudi, kako smo čakali prijave, ko smo pripravljali dirko za DP in smo si vsi oddahnili, ko je bilo dosti prijav.
S svojim postom sem hotel samo povedati, da imata oba z Gregorjem prav, odvisno je samo s katere strani pogledaš (leve ali desne).
Lp Matej
Uporabniški avatar
mato
Naš človek :)
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 06.08.2003, 09:26
Kraj: Slovenj Gradec

OdgovorNapisal/-a nitro-s » 23.08.2004, 23:39

Mato imaš prav. :wink:
Samo, da mene ne moti, kaj delajo drugi (dirkajo, trenirajo, kupujejo in prodajajo, čistijo in ...). 8)
LP Stanko

GSM: 070 688-446 ___ E-MAIL: stanislav.kokol@triera.net

XRAY X4 2024 Stock - XRAY X12 2018 - BURI 2.2
Tamiya TT-02 - Tamiya TT-02R 21.5T
SANWA M17
Uporabniški avatar
nitro-s
____________________
____________________
 
Prispevkov: 3301
Pridružen: 15.11.2002, 01:30
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a asso » 24.08.2004, 00:46

Kapo dol pred ELO!!!!!!

Hvala bogu, da obstajajo pametni ljudje; taki kot je gospodič Gregor; ki upam, da ga bom spoznal čim prej in obratno.

PS. Na svetu je malo intiligentnih ljudi zato jih modelarji dobro poslušajte, še posebej, ko kažejo svoj veleum korajžno preko foruma!!


lp

butec
Uporabniški avatar
asso
Naš človek :)
 
Prispevkov: 229
Pridružen: 20.11.2002, 19:11
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ELO » 24.08.2004, 07:46

asso napisal/-a:Kapo dol pred ELO!!!!!!

Hvala bogu, da obstajajo pametni ljudje; taki kot je gospodič Gregor; ki upam, da ga bom spoznal čim prej in obratno.

PS. Na svetu je malo intiligentnih ljudi zato jih modelarji dobro poslušajte, še posebej, ko kažejo svoj veleum korajžno preko foruma!!


lp

butec



ja fant, drugič poizkuši še misliti takrat ko kaj pišeš, sem namreč zbegan, ali si mislil mene Elota ali kakšno Elico, namreč, če bi napisal "kapo dol pred elom (elotom)" potem bi vsi vedeli, tako pa si nas s svojim neznanjem sklanjanja spravil v zadrego!

me pa vseeno veseli da v vsej svoji očitni razgledanosti opaziš da obstajajo tudi pametni ljudje!

pa kaj bom jaz tebi razlagal, očitno si res znalec in ultra poznavalec scene, sploh upoštevajoč tvoje komentarje glede zadnje 1:10 200mm EP.... saj veš, salvenova sreča ipd....

pa lep in uspešen dan ti želim!

de elo
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 24.08.2004, 08:32

Zdravo Elo,

"sploh upoštevajoč tvoje komentarje glede zadnje 1:10 200mm EP.... saj veš, salvenova sreča ipd.... "

To sem bil jaz, pa pustimo sedaj to, saj dobro veš zakaj sem to napisal. Sploh pa se mi ni s teboj prepirat, tebe z veseljem na pivo povabim.

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ELO » 24.08.2004, 10:27

aja, sem zamešal potem.... hehe, se naredi....

meni se tudi ne prepira, to sva že dala skozi, a ne?! ;)

ko si v lj pa le pokliči, saj veš da si za modelarsko družbo vedno najdem čas!

l.p.
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a cuoresportivo » 24.08.2004, 12:01

vidim da se dosti govori, predvsem brezveze. Tu bi nekateri lahko že razbrali bistvo. Zakaj recimo klub iz LJ organizira dirko v TOLMINU. Jaz ne vem no, al se jim ne da malo plunit v roke in zrihtat progo v LJ, če je še sploh. Tu se nekaj p....... , da pubeci hodijo v Morac vozit, ko pa sami delato podobno. Kaj bi šele bilo , da bi naprimer klub MSM iz MB organiziral dirko v Moracu, bi tud hodli gor. Nekaj bi jih prišlo, verjetno. Tisti , ko pa zdaj tu na veliko gobcate , zakaj nekaterijo ne hodijo in hodijo raje drugam, pa ziher ne bi prišli. Sam vozim izključno iz užitka, ki mi ga daje ta šport, fininaciram si vse sam, tak da morm tudi gledat na to , kje mi nudijo več užitkov za določen denar. In rekel bom tak, v Tolminu je super proga, edina slabost je ta, da glede na to da sem iz MB, je zelo daleč in stroškovno neugodna proga.
Lep pozdrav(best regards)
Aleš Berce


www.fotobanda.si
www.tehnox.si
Uporabniški avatar
cuoresportivo
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 821
Pridružen: 04.06.2003, 18:51
Kraj: Šentilj\Slovenia

OdgovorNapisal/-a ELO » 24.08.2004, 12:43

če bi msm organiziral tekmo v morazu ali kje drugje na kaki drugi pisti bi jaz gobcač zagotovo prišel!

tekmo organizoram v tolminu zato, ker je tam pista, primerna za vse kategorije, medtem ko večina drugih prog ni!

ljubljana trenutno nima piste oziroma prostora, ki bi bil na voljo modelarjev, so pa preteklih 5 let bile v ljubljani dve pisti namenjene modelarjem (zaporedno, predvsem primerne kategorijam 1:10 in 1:8 rally) in obe sem pravno in formalno uredil jaz, nesposobni gobcač!

prav tako sem jaz osebno pridobil soglasje in dovoljenje darsa za uporabo zemljišča v ljubljani dimenzij ca 200x100m, kjer se lahko postavijo tako off-road kot tudi asfaltna pista! zadeva je ob obvoznici in azto enostavno dostopna!

rezerviranih imamo 5.000.000 SIT lastnih sredstev namenjenih gradnji miniavtodroma, je pa potrebno urediti določene zadeve predhodno (projekt PGD+PZI,........)

tako da ja, ne delam(o) popolnoma nič!

jebiga, zaradi takih kot sem jaz je modelarstvo v upadanju!
Bizgec jaz, bizgec ti, bizgeci mi vsi!!!
Uporabniški avatar
ELO
MSM forum moderator
 
Prispevkov: 2437
Pridružen: 04.11.2002, 07:57
Kraj: Dol pri Hrastniku

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 24.08.2004, 12:56

Zdravo,

Elo, zgleda da so se sedaj na tebe spravili. Mislim, da se na forumu gremo eno igro. Vsak teden si je potrebno enega člana izbrati in potem ga je treba čim bolj j....

Samo ne vem kje so pravila igre. Ali lahko tudi jaz sodelujem? Kje se lahko prijavim? Ali rabim kakšno licenco?

Elo, dajva se drugi teden zmeniti za kakšne dvojice (upam, da so v pravilniku kakšne dvojice), tam sva favorita. Kaj misliš?


Epilog: pride tako leto! Saj bo boljše.

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a asso » 24.08.2004, 13:09

Se opravičujem Elo-tu, da na faxu žal nismo ponavljali sklanjanja in postavljanja vejic tako kot pač eni to obvladajo!!

PS. Glede komentiranja evropskega prvenstva pa ti priporočam, da si še enkrat prebereš sporočila, saj je skleroza grda bolezen.

lp

butec
Uporabniški avatar
asso
Naš človek :)
 
Prispevkov: 229
Pridružen: 20.11.2002, 19:11
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 24.08.2004, 13:26

Zdravo,

Asso, če se ne motim, ti manjka ena vejica.

"Se opravičujem Elo-tu, da na faxu žal nismo ponavljali sklanjanja in postavljanja vejic tako kot pač eni to obvladajo!! "

Pravilno:

Se opravičujem Elo-tu, da na faxu žal nismo ponavljali sklanjanja in postavljanja vejic, tako kot pač eni to obvladajo!!

Če bo šlo to tako lepo dalje, se bomo še kaj naučili.

Imam eno težavo. Ali kdo ve kako pa se sklanja ena mulatkinja na table dance-u?

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na MSM - Obvestila

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron