Prosti trening 21.08.2005 na progi MSM

Sestanki, klubska srečanja, treningi ......

Moderator: nitro-s

Prosti trening 21.08.2005 na progi MSM

OdgovorNapisal/-a cuoresportivo » 21.08.2005, 02:54

Po daljšem vzdrževanju in tuningu modela, pri katerem mi je v celoti pomagal Tyco aka Nejc, bom opravil nekaj testnih voženj na klubski progi.

Jutri, najverjetneje v jutranjih urah (po 9.00 ) bom na klubu. Če kdo želi se mi lahko pridruži. Trening se bo mogoče nadaljeval tudi popoldne(po DIRKI F1), vendar še ne vem, kakšno bo vreme. Tako da, prej preverite na gsm: 031/858-439, če bom tam.

Lep vikend še naprej.
Lep pozdrav(best regards)
Aleš Berce


www.fotobanda.si
www.tehnox.si
Uporabniški avatar
cuoresportivo
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 821
Pridružen: 04.06.2003, 18:51
Kraj: Šentilj\Slovenia

OdgovorNapisal/-a cuoresportivo » 21.08.2005, 09:06

Trening zaenkrat odpovedan. Vzrok je slabo vreme.
Lep pozdrav(best regards)
Aleš Berce


www.fotobanda.si
www.tehnox.si
Uporabniški avatar
cuoresportivo
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 821
Pridružen: 04.06.2003, 18:51
Kraj: Šentilj\Slovenia

OdgovorNapisal/-a ŠKALEC » 21.08.2005, 10:23

Aleš, sem te v četrtek na sestanku vprašal, če bi kaj vozil oz. treniral pa si rekel, da zadeva ni pripravljena, škoda !

Včeraj 20.8. sva z Nejcem alias Jetforcem se dobila na klubski progi ob 10.00 zjutraj, kjer sva malo trenirala.
Jetforce je bil z svojim modelom znamke Crono jaz pa z mojim novim modelom Mantua .****. (slika v avatarju) 8) :wink: na katerem je motor Force 10T.

Ker sem ga včeraj prvič vozil od kar sem ga kupil moram reči, da zadeva leti kot sneta sekira :shock: in sem zadovoljen.
Tudi Jetforce se je izkazal, da se ne boji hitrosti in da dobro obvlada zadevo. Mlajšim pač to prej pride v roko. Tudi njegov model z motorjem NovaRossi gre kot 100 hudičev. :shock:

Vglavnem na progi sva bila do 14.00 ure in bilo je zanimivo. Vreme pa je bilo idealno. Upam, da bom lahko v kratkem spet spustil model po MSM progi. Vse je odvisno od vremena, ki pa je bolj aprilsko.
Je pa hvalabogu kar nekaj lokacij v Mariboru, kjer lahko tudi v dežju, ampak samo v nedeljo svoj model kljub temu voziš in nastavljaš. Tudi sam sem se prepričal o tem predvsem takrat ko so me kljub slabemu vremenu srbeli prsti, da bi pritiskal po gasu in nastavljal model.
V sili hudič žreble je pravijo.

P.S.
Slik žal nimam ker za slikanje zaradi pritiskanja po gasu ni bilo časa. :wink:
Uporabniški avatar
ŠKALEC
Forumski veteran
 
Prispevkov: 778
Pridružen: 11.08.2004, 09:39
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a cuoresportivo » 21.08.2005, 10:59

Zdravo. Glej, rekel , da zadeva verjetno še ne bo pripravljena. Tu se ravnam predvsem po mojem prijatelju Tycotu, ki tud nima vedno časa. In v soboto ob 18.50, sma z Tycotom zaključila z vzdrževanjem ter tuningom(by Tyco) mojga modela, ki je 1 mesec stal, motor pa je bil v prafaktorjih. Ko sva sestavila skupaj vse ter nastavila osnovo, so naju srbeli prsti in sma kar na Tycotovi testni stezi sprobala delovanje motorja :D . Ker sva ugotovila, da se motorju od tuninga dalje " meša", sva šla na bližni tlakovan parking ter pokurla 1 tank goriva. OStalo pa sem nameraval danes opravit. Vendar.... saj vidiš kako je zunaj. Sam sem bi slabe volje že ob 4.00(zjutraj) , ker je začel dež padat. Ko sem pa videl kak gre model včeraj, pa komaj čakam, da malo spet probal stisnit po gasu. Tak, kaj naj ti rečem, nimam/-o sreče z vremenom letos. Sicer ni mi jasno tudi, kak sta uspela v soboto vozit, če pa je poligon ponavadi poln avtošol :twisted:, pol pa še oni inštruktorji p....... nekaj.
Lep pozdrav(best regards)
Aleš Berce


www.fotobanda.si
www.tehnox.si
Uporabniški avatar
cuoresportivo
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 821
Pridružen: 04.06.2003, 18:51
Kraj: Šentilj\Slovenia

OdgovorNapisal/-a ŠKALEC » 21.08.2005, 11:12

Ja proga je bila občasno zasedena z strani avtošol, ampak sva imela svoj "kotiček" kjer sva vozila okrog in med stožci.
Po 13.oo uri pa do 14.oo pa itaq ni nobenega nama je rekel eden od instruktorjev, kar se je potem izkazalo za resničen podatek.

Če te pa tako srbijo prsti ti pa pravim, da v MB-ju je kar nekaj lokacij, ki so pokrite in pa seveda čiste - preverjeno !

Tvojemu prijatelju Tyco-tu pa čestitke za uspešen opravljen tuning ! :wink:
Uporabniški avatar
ŠKALEC
Forumski veteran
 
Prispevkov: 778
Pridružen: 11.08.2004, 09:39
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a cuoresportivo » 21.08.2005, 11:20

edino kar sma ga mimo pihnila , je to, da nisva poslikala nič. Sicer to še vedno lahko. To z avtošolami, jaz sme bil tam enkrat ob 18 uri, pa je blo gor motorjev in avtov..... no vseeno.
Lep pozdrav(best regards)
Aleš Berce


www.fotobanda.si
www.tehnox.si
Uporabniški avatar
cuoresportivo
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 821
Pridružen: 04.06.2003, 18:51
Kraj: Šentilj\Slovenia

OdgovorNapisal/-a Jetforce » 22.08.2005, 17:07

Hja trening je bil ful kul z škalecom sma dosti vozla potem pa buf--In poknila ojnica,bat je zlomilo,poškodovalo cilinder,pa še lager je vtrgalo. :cry: :cry: :cry:
Jetforce
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 943
Pridružen: 01.06.2005, 21:46
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a cuoresportivo » 22.08.2005, 23:22

torej sem zamudil zanimiv trening. Motorja , kolk sem te danes razumel na rabiš, ker boš nabavil drug model al.
Lep pozdrav(best regards)
Aleš Berce


www.fotobanda.si
www.tehnox.si
Uporabniški avatar
cuoresportivo
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 821
Pridružen: 04.06.2003, 18:51
Kraj: Šentilj\Slovenia

OdgovorNapisal/-a Jetforce » 23.08.2005, 13:34

Tak ko si reko
Jetforce
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 943
Pridružen: 01.06.2005, 21:46
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a MaNe » 26.08.2005, 20:36

ŠKALEC napisal/-a:Tvojemu prijatelju Tyco-tu pa čestitke za uspešen opravljen tuning ! :wink:


A pol jaz nisem tvoj prijatelj?
LP
Nejc
Uporabniški avatar
MaNe
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 1351
Pridružen: 11.11.2002, 10:29
Kraj: Slivnica pri Mariboru

OdgovorNapisal/-a ŠKALEC » 26.08.2005, 21:35

Tyco napisal/-a:A pol jaz nisem tvoj prijatelj?


Seveda da si, o tem ni dvoma.
Uporabniški avatar
ŠKALEC
Forumski veteran
 
Prispevkov: 778
Pridružen: 11.08.2004, 09:39
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a MaNe » 26.08.2005, 21:40

Napisal si pač tak dvoumno pa se sem vprašla.
LP
Nejc
Uporabniški avatar
MaNe
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 1351
Pridružen: 11.11.2002, 10:29
Kraj: Slivnica pri Mariboru


Vrni se na MSM - Obvestila

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron