Mamba MAX 1:10

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

Mamba MAX 1:10

OdgovorNapisal/-a Bad-Boy24/7 » 15.08.2006, 16:54

Ne vem za vas...ampak meni zgleda fenomenalno, kakor pa berem po forumih ji ni para!

http://www.beatyourtruck.com/prodreview-mambamax.html


Pa lep dan!
Uporabniški avatar
Bad-Boy24/7
Naš človek :)
 
Prispevkov: 413
Pridružen: 25.05.2005, 12:43
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a N1 » 15.08.2006, 19:07

:idea:
Zadnjič spremenil N1, dne 01.09.2006, 11:29, skupaj popravljeno 1 krat.
N1
 

OdgovorNapisal/-a Bad-Boy24/7 » 15.08.2006, 21:51

Jah verjetno bo treba že mal razmišljat o BK, ampak jest skor verjetno še ne (tudi drugo sezono ne). Tale mamba MAX obeta! Kot Vintar pravi, tudi zgleda kot je treba in ni neka sijoča palastična igrača ala LRP ali Nosram (močem nikogar žalit sta OK kompleta ampak daleč od perfekta) ja so pa tudi drugi zanimivi motorji, ki niso tako hitri so pa izredno močni (Kontronik, Hacker, Plettenberg).

Bomo pa hvalili komplet ko ga kdo dobi v roke. Že zdej pa za 1:10 racing priporočajo 5700 MAX-a (najboljši izkoristek navora in obratov v kombinaciji s 6 celicami)


Pa lep dan!
Uporabniški avatar
Bad-Boy24/7
Naš človek :)
 
Prispevkov: 413
Pridružen: 25.05.2005, 12:43
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a nitro-s » 15.08.2006, 22:29

:lol:

Slika

Specs:
Cells: 6-12 NiCad/NiMH 2-3 LiPo
Continuous: 100 amps
Resistance: 0.0003 ohms
Brake: Proportional
Reversible: Yes - with lockout
Low Voltage: Cut-off Programmable
Size ESC overall: 1.9 x 1.3 x 1.2" Motor: 1.4" dia. x 1.7"
Weight: (w/wires) ESC:2.5 oz (70.9 g) Motor: 7.0 oz (198.4g)
Connector Type: Universal

INFO: http://www.castlecreations.com/products/mamba_max.html#

Cena: Mamba Max ESC ONLY MMB-MAX - $159.00

Cena: 7700 Package MMBMAX - CMS7700 - $249.99

SW
Slika
Slika
Slika

PC- USB - ESC
Slika
LP Stanko

GSM: 070 688-446 ___ E-MAIL: stanislav.kokol@triera.net

XRAY X4 2024 Stock - XRAY X12 2018 - BURI 2.2
Tamiya TT-02 - Tamiya TT-02R 21.5T
SANWA M17
Uporabniški avatar
nitro-s
____________________
____________________
 
Prispevkov: 3301
Pridružen: 15.11.2002, 01:30
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 15.08.2006, 22:41

Vintar napisal/-a:(glej post o Dejanovih-TC4 skurjenih zadevah), če zadevo kupiš pri Dejanu očitno reklamacije nekako delujejo, čeprav zadeva, ki tako crkuje mislim da tudi za kurjavo ni dobra. No imaš pa vsak teden nov komplet :D Stvar ne zastara.


Glede skurjenega, ne bi jaz kritiziral proizvajalca, še vedno sem tu jaz, kateri sem skuril zadevo. Krivda je lahko moja (stil vožnje, preobremenjen prenos, nisem bil pozoren, da ima motor spredaj 6 luknjic, kjer lahko pride noter voda in umazanija, pa lahko senzor sprejme narobe podatke) lahko je kriv dež, vlaga, voda (saj sem tudi po dežju vozil z BK sistemom, pa je nekaj voženj deloval, le izgubil je moč in hitrost, kar bolj pripisujem senzorju v motorju, kjer ga je verjetno zalivala voda, ...).

Še vedno sem mišlenja, da je najpomembnejša garancija in hiter odzivni čas tistega, ki ti zadevo mora ali popraviti ali dati novo.

Glede na EU pa se je lepo vidlo:
- da je orion ali GM 95(druga nalepka) deloval lepo, čeprav je Helbing na veliko sprejal odprte reglerje, da jih je z gumo zaščitil proti vodi. Pa tudi kakšen skurjeni se je videl, saj voda najde luknjo. To je bil prototip GM 95 in orion, ki bodo kmalu na tržišču.
- lrp/nosram je deloval tistim, ki so si ga znali zaščititi. Tudi kolega iz Hrvaške je vozil celo prvenstvo z Nosramom in je deloval! Je pa res zelo lepo vse zaščitil in gledal kaj sem jaz zaščitil premalo je on zaščitil bolje. So pa to bili prirejeni prototip reglerji in motorji (motorje so lepili tiste luknje dol, da ne bi kaj noter prišlo - priporočam tudi ostalim uporabnikom, da naj preventivno proti prahu te luknje spredaj prelepijo s samolepilnim trakom). Reglerji so imeli eno dodatno ploščo fetov, ki so gledali ven iz ohišja od zgoraj, kjer potem ni bilo več tiste alu nalepke in takoj na fetih je bil prilepljen hladilno rebro. Motorji so bili 5,5 STAR.
- novak, videl sem jih samo so bili bolj dlje pa ne vem kaj se je dogajalo z njimi.

So pa seveda zelo lepi novi sistemi, ki prihajajo in sigurno bo vsak novejši bolji, in se bo mogoče celo kateri lahko približal tistim pletenbergom, .... do takrat pa dokler bo moj lrp/nosram tako lepo šel v normalnih pogojih (ne tako extrem kot je to bilo eu prvenstvo), bom kar lepo imel njega in vem, da sem z njim že nekaj dirk zmagal in do sedaj ni bilo nič narobe. Če pa je bilo, pa smo zadevo reklamirali v enem tednu.

Prihaja pa High Voltage sistem! Ker baterije več ne zdržijo teh novih, hitrejših motorjev, gre sedaj vse na nov HV sistem. Več bo vedel Boštjan o njem povedat, kako bo sistem deloval ....

Primer je že na tržišču:
http://www.teamnovak.com/products/brush ... cle-id=182

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Bad-Boy24/7 » 14.12.2006, 12:23

Avto napajan z dvema kompletoma mambe max 7700 http://media.putfile.com/CC-Mamba-Max-powered-Barbie-Jeep :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Bad-Boy24/7
Naš človek :)
 
Prispevkov: 413
Pridružen: 25.05.2005, 12:43
Kraj: Kamnik


Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron