Schumacher SST 2000, rabim par stvari zanj oz. za 1:10

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

Schumacher SST 2000, rabim par stvari zanj oz. za 1:10

OdgovorNapisal/-a hardgainer » 27.08.2003, 12:09

Zdravo!

Po dolgem casu sem iz kleti zopet privlekel Schumacherjevega SST 2000, ki sem ga kupil kakih par let nazaj. Vozen je bil bolj malo, vse skupaj je takrat koncalo v skatli.

Sedaj sem ga povlekel ven in nasel vecino delov, za katere sem mislil, da so izgubljeni, po raznih skatlah.

Najdemo edinole ne najvecje stvari - bodya, zato me zanima, kje v slo bi bilo najlazje kupiti en 1:10 body sirine mojega SSTja, da bi jaz to zopet lahko namontiral gor in vozil. Rabim se tiste "klipsne" za pripet body.

Najbrz bi bilo dobro, ce bi se zamenjala "tekocina" v blazilnikih, torej rabim tudi to.

Poleg tega tudi ne najdem navodil od reglerja GM racing PRO reverse, tako da, ce jih kdo ima, bi prosil za par info glede nastavitev.

Torej, zanima me zlasti, kje naj kupim to, kar rabim (body, barve za body - kaksna druga trgovina, kjer se dobi barve, ki ne bodo poskodovale bodya, "klipsne" za body, potreboval bi tudi kake felge in nove gume, ceprav so prve se skoraj cisto ohranjene).

Ce kdo ve, kje se da kupit kaksen rezervni del za SSTja, bi bil zelo hvalezen.


Seveda pa sem avto pripravljen tudi prodati, ce koga interesira. Lahko ga poslikam in objavim.

Zivjo,
Bojan
hardgainer
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 27.08.2003, 11:56
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a AGuRu » 28.08.2003, 01:53

Dele za sstja se dobi po manjsih modelarskih trgovinah, npr. avstrija, pa tudi po internetu se se nekaj dobi. Problem je nastal, ker schumacher ne dela vec delov za njihove prejsnje avtomobile. Ce potrebujete kaksne specificne dele, mi sporocite cim prej, da pogledam kaj se da dobiti. Tudi za karoserije in klipsne itd ni problema.

moja tel.: 031605264

lp, matej
AMK vrhe Sežana
http://www.amklub-vrhe.si
Uporabniški avatar
AGuRu
Naš človek :)
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 11.11.2002, 14:19
Kraj: Sezana


Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron