xray T2R

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

xray T2R

OdgovorNapisal/-a warlock » 11.08.2007, 10:03

Zdravo!

Zanima me če kdo tu na forumu hodi v avstrijo po dele za avtomobile oz. po modele, namreč rad bi si kupil model od xray-a pa ga v sloveniji ne najdem. Če bo kdo potoval čez mejo z namenom bi lepo prosil če bi se dalo kako dogovorit da bi še zame vzel ta avtek ali pa da se pridružim pa gremo skupaj..
Če pa kdo ve kje bi se ga dalo kupit pri nas bom tudi te informacije zelo vesel!!

Najlepša hvala!

l.p. Lovro
... Eat, sleep, rc-car.. .. Eat, sleep, rc-car.. .. Eat, sleep, rc-car..
Uporabniški avatar
warlock
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 152
Pridružen: 08.01.2007, 13:50

OdgovorNapisal/-a Lojz » 11.08.2007, 10:06

Tega model od Xray-a trenutno ni za dobiti (sem dobil info pri prodajalcu v avstriji), baje bo spet na trgovinskih policah letos decembra. Je pa super model za tako ceno.

LP
Uporabniški avatar
Lojz
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 1120
Pridružen: 04.01.2007, 09:17
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a warlock » 11.08.2007, 20:48

Zdravo!

Pa je na forumu kdo ki je ponosni lastnik te zverinice? Kako se kaj obnese zadeva. Res si prizadevam da bi dobil enega v last ampak na žalost res zelo slabo kaže, na e-bay-u se nekateri prodajajo kot rabljeni pa so dražji od novih pa kdove koliko bi še poštnina prišla. Če kdo ve kje se da zadevo dobit, če je slučajno kje kak na zalogi bom zelo hvaležen za informacijo.

Najlepša hvala !

l.p. Lovro
... Eat, sleep, rc-car.. .. Eat, sleep, rc-car.. .. Eat, sleep, rc-car..
Uporabniški avatar
warlock
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 152
Pridružen: 08.01.2007, 13:50

OdgovorNapisal/-a Bad-Boy24/7 » 11.08.2007, 21:36

Obstaja še kakšen drug model, ki je recimo še boljši kot T2R...pa se ga dobi za podobno ceno, oz še ceneje.

Malo premisli še o kakšni drugi varijanti (vidim da si spreten ebayer, ti ne bo težko) kateri modeli so pa še dosegljivi, je pa vsaka informacija že napisana in dostopna v starih temah foruma.

LP
Uporabniški avatar
Bad-Boy24/7
Naš človek :)
 
Prispevkov: 413
Pridružen: 25.05.2005, 12:43
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a a.s.p. » 11.08.2007, 21:50

Jz se oglašam sam zato ker vm zlo odsvetujem e-bay, ker so že par mojih frendov tko obral :!: :x
Vaja dela monstra!
Uporabniški avatar
a.s.p.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 04.06.2007, 22:15
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Bad-Boy24/7 » 11.08.2007, 22:29

a.s.p. napisal/-a:Jz se oglašam sam zato ker vm zlo odsvetujem e-bay, ker so že par mojih frendov tko obral :!: :x


Jaz pa par takih, ki so več kot uspešno kupoval iz takih in drugačnih spletnih "trgovin". V tem primeru ti odsvetujem tudi kupovanje preko msm foruma, ker se je že zgodilo da se je kupec opekel. BLAH

Kupuj kjer ti paše in se prej prepričaj...
Uporabniški avatar
Bad-Boy24/7
Naš človek :)
 
Prispevkov: 413
Pridružen: 25.05.2005, 12:43
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a kurty » 28.08.2007, 17:46

jaz imam v ekipi XRAY T2R in XRAY T2R 007. Oba sta kupljena v MANTUA MODEL za ceno, ki je enaka kot v avstriji oziroma če se prav spomnim je bilo celo malo ceneje. Z deli je bil na začetku problem sedaj pa imam kar nekaj materiala na zalogi in kot sem se na lastne oči prepričal jih je pri g. Nebcu tudi cela škatla...V planu sem imel nabavit še enega pa je Mateja prenehala z dirkanjem tako, da tretjega sedaj ne potrebujem.

Avto se pa krasno vozi. Sam sem imel kar nekaj okvar, ki pa so v glavnem posledica trkov in pa treninga na parkirišču, kjer je veliko umazanije kar seveda zahteva svojo ceno...

Primerjavo z ostalimi konkurenčnimi avtki ti pa ne morem dat, ker so to moji prvi avtki. O tem bi moral pa kdo reči, ki ima veliko vozniških iskušenj in zna oceniti lego avtka. Sam sem kar se tega tiče še prezelen...

Še to: Če nisi vrhunski voznik kupi navadni T2R in ne 007 ki je še enkrat dražji saj je razlika v vožnji minimalna pa čeprav slednji temelji na karbonu. Za razliko v ceni raje zamenjaš prvi diferencial in si kupiš rezervne dele ...
Uporabniški avatar
kurty
Naš človek :)
 
Prispevkov: 309
Pridružen: 10.04.2007, 08:08
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a warlock » 28.08.2007, 22:59

najprej:

@ Kurty : Najlepša hvala za podrobno objasnilo in opis izkušenj z modelom.

Tudi sam sem bil zelo nagnjen da bi si kupil model T2R za začetek v 1:10 elektro kategoriji, vendar modela ni nikjer bilo za dobit tako da sem nabavil cyclone-a S (mogoče si videl kakega črno zelenega z viper-stripes na njem na tekmi ki je bila sedaj nazadnje v Rečici, sem ga prinesel pokazat).

Tako da se vam tudi jaz zelo kmalu pridružim na dirkah :)

l.p. L
... Eat, sleep, rc-car.. .. Eat, sleep, rc-car.. .. Eat, sleep, rc-car..
Uporabniški avatar
warlock
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 152
Pridružen: 08.01.2007, 13:50

OdgovorNapisal/-a kurty » 28.08.2007, 23:10

Kolikor poslušam od izkušenejših nisi slabo izbral...zdaj pa potreniraj pa na dirko! Novo mesto 09.09....
Uporabniški avatar
kurty
Naš človek :)
 
Prispevkov: 309
Pridružen: 10.04.2007, 08:08
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a Bad-Boy24/7 » 28.08.2007, 23:20

kurty napisal/-a:Kolikor poslušam od izkušenejših nisi slabo izbral...zdaj pa potreniraj pa na dirko! Novo mesto 09.09....


Če se ti pa mudi pa 02.09 Graz DP :wink:
Uporabniški avatar
Bad-Boy24/7
Naš človek :)
 
Prispevkov: 413
Pridružen: 25.05.2005, 12:43
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a kurty » 28.08.2007, 23:32

Bad-Boy24/7 napisal/-a:
kurty napisal/-a:Kolikor poslušam od izkušenejših nisi slabo izbral...zdaj pa potreniraj pa na dirko! Novo mesto 09.09....


Če se ti pa mudi pa 02.09 Graz DP :wink:


Ja tole sem čisto pozabil, ker v LRP tičim :oops: .....GASSSSSSSSSSSSS!!!
Uporabniški avatar
kurty
Naš človek :)
 
Prispevkov: 309
Pridružen: 10.04.2007, 08:08
Kraj: Domžale


Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron