kater polnilc

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

kater polnilc

OdgovorNapisal/-a marc » 27.10.2003, 16:20

Odloču sm se, da bom nabavu GP3300 mAh baterije pa me zanima, če mi lahko nekdo pove, kater polnilc se bi mi splačal kupit. Seveda dovolj ugoden.

Hvala v naprej!
marc
Član
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 04.08.2003, 10:38
Kraj: Ljubljana

polnilec

OdgovorNapisal/-a pako » 03.11.2003, 18:54

HHmmm?
Beseda ugoden je relativna. Za zelo ugodno razmerje cena-kvaliteta dobis Schulza isl 6-330d(Schweighofer) al pa Intelli control V3. Za podrobnejše inf. uporabi funkcijo "išči". schulza mam jest pa sem zelo zadovoln!!



http://www.schulze-elektronik-gmbh.de/
Uporabniški avatar
pako
Naš človek :)
 
Prispevkov: 177
Pridružen: 26.05.2003, 20:50
Kraj: Sodražica

OdgovorNapisal/-a mihah » 03.11.2003, 23:17

Večna tema kateri polnilec ...

2 varianti sta:

1. prvi nesigurni koraki v modelarstvu: Kupi poceni delta peak polnilec, ranga nekje do 10k SIT.

2. z modelarstvom misliš nadaljevati: Kupi narboljše kar si lahko privoščiš. Ne bo ti žal nobenega tolarja. Verjemi. Tu se osebno strinjam glede Schulzeja, kajti veliko pomeni imeti polnilec z nadgradljivim software-om.
Problemi se lahko pojavijo pri popravilih, ampak to to samo še do maja naslednje leto. Če hočeš biti 100% siguren se odloči za nakup v naših slovenskih trgovinah. Graupnerjev Ultramat 25 oz. 30 sta tudi fletna polnilca.


Novo ali rabljeno? Odloči se sam, se pa da pri nas dobiti kar nekaj ugodne malo rabljene robe po lepih cenah. Pobrskaj med oglasi...
Sakura Racing XI Sport Master (Endurance, stock, mild modified, modified), Hyper GTB E, Tekno EB48, itd...
Uporabniški avatar
mihah
Forumski odvisnež
 
Prispevkov: 2683
Pridružen: 22.11.2002, 17:04
Kraj: Mengeš


Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov

cron