Priključki in žice

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

Priključki in žice

OdgovorNapisal/-a mihah » 09.03.2003, 16:07

Nekaj sem se trudil:

Link v forumu.


P.S. Direktno link ne prime....
Sakura Racing XI Sport Master (Endurance, stock, mild modified, modified), Hyper GTB E, Tekno EB48, itd...
Uporabniški avatar
mihah
Forumski odvisnež
 
Prispevkov: 2683
Pridružen: 22.11.2002, 17:04
Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 09.03.2003, 16:45

Zanimivo,

zelo pohvalno, sedaj pa ena prošnja. Skoraj vsi uporabljamo v elektro avtomobilizmu te zlate konektorje 4mm. Ali ti konektorji niso dobri? Zakaj? Kaj predlagaš? Kaj naj raje kupim? Ali se da dobiti v Schweighoferju ali Rc-car worldu ali Conradu?

Hvala
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a mihah » 09.03.2003, 18:58

Hvala Dejan za pohvalo. :)

Hja, saj sam iz tabele lahko razbereš kako "dobri" so 4 mm konektorji in kateri so še boljši.

Na koncu v zahvali sem namignil, kje se dobijo MP Jetovi, za Deanse sem omenil pa v tekstu. V Evropi jih še nisem zasledil, razen seveda takih in drugačnih ponaredkov.
Sakura Racing XI Sport Master (Endurance, stock, mild modified, modified), Hyper GTB E, Tekno EB48, itd...
Uporabniški avatar
mihah
Forumski odvisnež
 
Prispevkov: 2683
Pridružen: 22.11.2002, 17:04
Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a mihah » 09.03.2003, 19:02

Ja, pozabil sem še omeniti, da si prej izračunaj kje in kako velike izgube imaš v napeljavi in to malo poskušaj primerjati z vožnjo modela in jasno samimi stroški.
Sama vožnja pomeni še vedno največ, je pa res, da se človek počuti v redu, ko ve, da je njegov model kolikor toliko dobro porihtan in da ostane res samo vožnja.
Sakura Racing XI Sport Master (Endurance, stock, mild modified, modified), Hyper GTB E, Tekno EB48, itd...
Uporabniški avatar
mihah
Forumski odvisnež
 
Prispevkov: 2683
Pridružen: 22.11.2002, 17:04
Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a tr » 09.03.2003, 19:57

Ja če je model dobr porihtan je več uživanja v vožnji.Ka pa če bi uporabil avdiofilske kable od zvočnikov ha Miha en meter od 300 eur naprej.Lp Travca
....... No comment......
Uporabniški avatar
tr
Naš človek :)
 
Prispevkov: 235
Pridružen: 18.11.2002, 15:43
Kraj: Žalec

OdgovorNapisal/-a mihah » 09.03.2003, 20:38

Zvočniški kabli so čisto nekaj drugega. Pa tudi sicer ne bi bili kaj prida uporabni, saj niso tako fleksibilni. No morda se lahko motim.

Glede fleksibilnosti: Deans Wet Noodle kabel ne nosi zastonj takega imena. Ima skrajno mehak silikon. Dobesedno deluje kot namočen špaget, čeprav je zajetno debel.

Če bi recimo kdo res hotel iztisniti maksimalno iz kablov so na vrsti srebrne žičke v sredici. Čim tanjše, čim več, tem bolje.

V mojih SAW projektih bom najbrž dajal dvojen 4 mm^2 kabel in en Deans na en pol pa jasno vse skupaj čim krajše.
Sakura Racing XI Sport Master (Endurance, stock, mild modified, modified), Hyper GTB E, Tekno EB48, itd...
Uporabniški avatar
mihah
Forumski odvisnež
 
Prispevkov: 2683
Pridružen: 22.11.2002, 17:04
Kraj: Mengeš


Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov

cron