Kupujem elektro model 1:10 - mnenja in predlogi, prosim

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

Kupujem elektro model 1:10 - mnenja in predlogi, prosim

OdgovorNapisal/-a sartre » 02.05.2003, 22:33

Pozdravljeni.
Moje ime je Saso in po mnogih letih se vracam v svet RC modelov.

Ker nimam na voljo veliko denarja, sem se odlocil za elektro 1:10 avtomobil, in me zanima, kaj bi mi priporocili. Malo sem gledal po netu - Mantua Energy 1:10 izgleda dost fin, pa ugodna cena je. A bi mi ga priporocili? A se mi bolj splaca kupiti kaj drugega v rangu cca. 50.000 SIT za komplet (se pravi z napravo za vodenje, baterijami...)? Trgovina v Ljubljani ali okolici je prednost.

Rabljeno bi tudi kupil, tudi 1:8 v tem primeru, kje na netu je najvec slovenskih oglasov za RC avte?

Hvala za vse odgovore - lahko mi pisete tudi na xpander@email.si

LP, Saso.
sartre
 

OdgovorNapisal/-a AGuRu » 02.05.2003, 23:15

pozdravljen,

Največ oglasov boš dobil kar tukaj na tem forumu. Če nameravaš uporabljati avto tudi na kakšni dirki, priporočam touring 4wd avtomobil, ker drugače ne moreš voziti.
V sloveniji imamo razdeljeno tekmovanje na kategorijo stock(manj zahtevno) in modified(bolj zahtevno), v katerih je razlika v motorjih.
Za začetek ti seveda priporočam cenejši avtomobil, ampak teh je trnutno bolj malo v oglasih. (nekaj je bilo.se splača pogledat v del z oglasi) Za nove stvari pa ni problema :wink: , vendar so boljši cenejši avtomobili, za katere tudi dobis vse dele brez problemov okrog 60 000sit, vendar brez elektronike. Potem potrebujes se regulator, motor, komando in polnilec.

tukaj v sloveniji bi se dalo dobit kaksno tamiyo, schumacherja ali GM-ja za bolj poceni. Jaz trenutno prodajam avtomobil, vendar je to zelo kvalitetna stvar in temu primerna tudi cena. Akkuje in motor.... imam tudi jaz za kaj prodat.

Vprašanja so vedno dobrodošla.

LP, matej
AMK vrhe Sežana
http://www.amklub-vrhe.si
Uporabniški avatar
AGuRu
Naš človek :)
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 11.11.2002, 14:19
Kraj: Sezana

OdgovorNapisal/-a DobnikarA » 02.05.2003, 23:21

Energy je pac ravno toliko, da gres malo pelat, za kako tekmo pri nas to ni. V bistvu je na splosno tako, da ce hoces kolikor toliko dobro zadevo, se cene res gibljejo ZE :( od 50000 naprej, seveda le sasija brez vsega ostalega... To pravim za novo, dosti dobro stvarco; seveda lahko pregledas male oglase, kjer se najde veliko na tem forumu, a kot receno, lazje bos dobil predvsem kako tekmovalno zadevo kot kaj drugega.
1:8 elektro? Razen kakih konceptov, ki jih nekateri naredijo tako za zabavo, ne bos nasel 1:8 elektra...

lp Ales :wink:
šit, spet imam prav...
Uporabniški avatar
DobnikarA
Naš človek :)
 
Prispevkov: 330
Pridružen: 12.11.2002, 18:11
Kraj: Domžale


Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

cron