RC Modeli na (mešanico)...

Vse o modelih z notranjim izgorevanjem ...

Moderator: MaNe

RC Modeli na (mešanico)...

OdgovorNapisal/-a Samuell » 02.05.2011, 09:10

Kot opažate nov na tem forumu...Kako je kaj z zadevami na mešanico v praksi ima že kdo v uporabi tale motor?...Verjetno pa je moč manjša kot pri nitru...Ali kdo zadevo zastopa pri nas???
Samuell
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 02.05.2011, 09:06
Kraj: Maribor

Re: RC Modeli na (mešanico)...

OdgovorNapisal/-a coolrc » 06.05.2011, 10:08

pozdravljen



motorji na mešanico ali kar bencinarji teh je v sloveniji že malo morje lastnikov modelov predvsem baj 1:5 off road in nekaj tudi 1:6 off road kar se pa tiče modelov 1:5 on road to pa so tako imenovani cestni modeli teh je pa v sloveniji najvec na primorskem koncu tam jih vecina vozi italjanskigea proizvajalca 1:5 modelov znamke genius in tam je tudi pista v sloveniji edina (zenkrat) še tolmin za cestne modele 1:5 kako je pa z zastopstvom teh modelov za slovenijo je pa uradno kolikor jaz poznam zastopnik mibo modeli iz logatca tam lahko nabavis 1:5 cestne on road avto in 1:6 off road avto zastopajo pa znamko FG - (Franz Gröschl) nemski proizvajalec modelov 1:6 off road in 1:5 cestni modeli on road sicer so še ostale znamke v sloveniji tudi recimo delko v ljubljani zastopa nemsko firmo 1:5 modelov in 1:6 HARM mantua model v ljubljani zastopa HPI-ja pri njih lahko kupis zelo popularni off road 1:5 model bajo teh je v sloveniji najvec kolikor vem no pri nas na stajerskem smo pa zaenkrat kolikor vem 4 vozniki 1:5 cestnih modelov in vecina nas vozi FG -(Franz Gröschl) nekaj nas je še tudi off roaderjev 1:6 kar se pa tiče v praksi je pa tako da so bencinarji vsaj sedaj ko je bencin spet drazji razmeroma dragi za vožnjo in po moji oceni in mojem mnenju ni neke razlike ne v bencinu in ne nitru glede na ceno to je moje mnenje in ocena



lp
Uporabniški avatar
coolrc
Novinec
 
Prispevkov: 14
Pridružen: 10.09.2009, 10:56
Kraj: selnica ob dravi

Re: RC Modeli na (mešanico)...

OdgovorNapisal/-a coolrc » 06.05.2011, 10:15

no tukaj imaš še uradno povezavo do spletne strani za nemškega proizvajalca FG:


http://www.fgmodellsport.de/



lp
Uporabniški avatar
coolrc
Novinec
 
Prispevkov: 14
Pridružen: 10.09.2009, 10:56
Kraj: selnica ob dravi


Vrni se na Eksplozijski.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron