Težave z motorjem

Vse o modelih z notranjim izgorevanjem ...

Moderator: MaNe

Težave z motorjem

OdgovorNapisal/-a Chaya » 09.06.2005, 00:07

Pozdravljeni forumovci! :twisted:

..po šestih letih sem spet razstavil in malo sprobal zarjavele komande F14 pa graupnerjev model mercedesa A 1:10 2,11. Prej sem vse generalno razstavil in očistil; imam pa spet težave iste kot na začetku. Po nekaj minutni vožnji se ta zadevščina ustavi in je ne morem spravit k življenju dokler se ne ohladi. Verjetno je svečka. Zdaj pa vi experti svetujte katero svečko naj nabavim? Ali je napaka kje drugje?

p.s.

Trenutno študiram in delam v MB tako da me zanima kako stojijo tukajšnji klubi, če lahko govorim v množini. Članstva? No bi priletel malo pogledat če ne bo kdo hud;) naj mi se kdo iz visoke družbe prosim :twisted: javi na p.m.

pozdrav
Chaya
Novinec
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 31.05.2005, 13:48
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a šupak » 09.06.2005, 06:14

e, pa dobro došau spet u naše haisesaiti modelarstvo
Znaš kaj, prvo moramo da znamo iz kojeg si područja, pa ti povemo u kateri klub da greš.
Če si iz našeg konca me lahko da pokličeš na telefonsku.

ne bi pa rekeu da je svečka. Če dela dela. Moraš da motor malo ušteluješ, veš.
Uporabniški avatar
šupak
Član
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 05.03.2003, 19:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Chaya » 09.06.2005, 07:15

Pa napisal sem da iz MB :D Uštelal po dolgem in počez pa ni blo haska. Vedno isto; ko se segreje crkne. :evil:
Chaya
Novinec
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 31.05.2005, 13:48
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a fliper » 09.06.2005, 15:08

drgač mamo v mariboru msm. nahajamo pa se pri amd tam oz amzs na zagrebški cesti (malo naprej od železniške postaje tezno). sestanke imamo ob četrtkih nekje po šesti ali sedmi uri. pridi ti bojo to naši exsperti pogledali
Uporabniški avatar
fliper
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 202
Pridružen: 08.12.2004, 21:28
Kraj: Ptuj - Gerečja vas


Vrni se na Eksplozijski.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

cron