Rezervni deli za KYOSHO Alpha3

Vprašanja in odgovori za začetnike ......

Moderatorji: nitro-s, Lojz

Rezervni deli za KYOSHO Alpha3

OdgovorNapisal/-a .:RC:. » 23.08.2006, 21:59

Zdravo, čeprav imam eno temo glede tega avtomobila že odprto (http://www.msm-rc.net/forum/viewtopic.php?t=11977), se mi je vseeno zdelo nesmiselno trenutni problem vrivat tja vmes..

Danes sem hotel s frendom posnet filmčk na parkirušču firme iskra-tel, zato sem prej doma naredil eno testno vožno.. Jst "đek" sm seveda gas nabiju do konca po naši ozki ulici in avto sem pritisnil ob robnik pločnika. Poškodba sploh ni bila vidna, dokler nisem videl da avto ne zavija.. Počla mi je ena plastika, za katero za enkrat še newem kako se imenuje:

Slika

Saj ne da bi bila škoda pretirano velika, samo skrbi me, da ne bom dobil novega dela, ker se tega ne splača limat ali kaj podobnega (sem že probal pa ni držalo)..
Zato bi vas prosu, če mi kdo lahko pove, kje v sloveniji prodajajo rezervne dele za ta model - KYOSHO Alpha3 4WD (mogoče bi pasal tudi od robitronic ali kaj podobnega) ali pa če ga kdo lahko zrihta - bi bil ZELO hvaležen (lahko je tudi rabljen). Pregledal sem kar nekaj spletnih trgovin (slo) in tega dela plastike nisem našel :cry:

Help me :oops:
Uporabniški avatar
.:RC:.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 19.08.2006, 00:00
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 24.08.2006, 07:54

Če paše kaj podobno? Verjetno ne! Moral boš najti enak del! Dobro bi bilo, če imaš navodila in bi našel številko dela!

Jaz ti tu sedaj ne morem pomagat. Je pa to tako, pri eksotičnih avtih, kjer ni delov! Zato pa večina vozi tiste avte, kjer so deli dosegljivi vsepovsod.

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a .:RC:. » 24.08.2006, 10:36

.:RC:. napisal/-a:(mogoče bi pasal tudi od robitronic ali kaj podobnega)


Mislil sem rečt, da ima enako velik del mogoče tudi robitronic ali pa kakšen drug elektro model. V najslabšem primeru bom moral zamenjat celo podvozje..
Uporabniški avatar
.:RC:.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 19.08.2006, 00:00
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a grilnet » 24.08.2006, 10:39

.:RC:. napisal/-a:
.:RC:. napisal/-a:(mogoče bi pasal tudi od robitronic ali kaj podobnega)


Mislil sem rečt, da ima enako velik del mogoče tudi robitronic ali pa kakšen drug elektro model. V najslabšem primeru bom moral zamenjat celo podvozje..


V najslabšem primeru boš moral zamenjati cel avto.


LP
Uporabniški avatar
grilnet
Forumski veteran
 
Prispevkov: 716
Pridružen: 22.11.2002, 17:06
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a .:RC:. » 24.08.2006, 10:55

Zakaj pa celga? Gume so OK, mam ene še od Dejane, Servo je OK, amontizerji so OK, Motor je REEDY 12*1, sprejemnik je OK,.. Sam še regler bom od Dejana kupu in seveda podvozje, če tistega dela ne bom našel.
Uporabniški avatar
.:RC:.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 19.08.2006, 00:00
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 24.08.2006, 11:00

Ta del je servo saver. Poskusi direktno povezati servo na tisto rokico.
Torej rabiš eno štangico z luknjico in na servotu tako že imaš kuglico, pa ena kuglica je tam.

Lahko da bo delovalo. Čeprav bo kot servo roke sedaj drugač. Z malo domišljije se lahko izogneš servosaverju.

Čeprav vidim sedaj tam še en vijak ki pride na roko za servo in vse skupaj to povezuje servo saver. Težka bo. Samo boš največ videl lai se da kaj nardit.

Pa javi ali imaš navodila in je šifra zlomljenega dela noter!

Lep dan
Zadnjič spremenil GODFATHER, dne 24.08.2006, 11:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a .:RC:. » 24.08.2006, 11:10

Prot večeru si bom vzel kšno urco časa in pogledal, kaj se da naredit. Mogoče se pa res da še kaj rešit. Hvala za idejo.
Uporabniški avatar
.:RC:.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 19.08.2006, 00:00
Kraj: Kranj


Vrni se na Pomoč začetnikom.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

cron