kaj je z elektro off road v slo?

Vse o off-road modelih ...
1/5-1/6, 1/8, 1/10, 1/16, 1/18, ...

Moderator: ShAq^

OdgovorNapisal/-a mondeomk3 » 31.07.2007, 17:38

Mixy napisal/-a:Čeprav bi tudi sam rad da bi kdaj lahko odpeljal tekmo tudi z elektro avtkom, se sedaj popolnoma strinjam s čur-om katerega post je bil izbrisan.
Najpreej sploh preverite koliko je zaintereseranih voznikov, šele nato bi jaz razmišljal dalje. Vsi smo polni idej noben pa nebi vozil. :D


Moj zadnji "post" :? v tej temi; če bo organizirano "spoznavno" srečanje se pridružim. Sam sem zainteresiran za e modele, vendar sem brez tekmovalnih in zaenkrat tudi brez veliko vozniških izkušenj :oops: , vendar upam da se bo to spremenilo.
Trenutno imam E monstra, raje pa bi vozil Stadium truck kot buggy varianto, so mi bolj všeč 8) .
LP
P.S skratka sporočite če se bo odvijalo kaj v tej smeri
Uporabniški avatar
mondeomk3
Član
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 30.05.2007, 20:21
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a DMX » 31.07.2007, 21:18

mondeomk3 napisal/-a:Trenutno imam E monstra, raje pa bi vozil Stadium truck kot buggy varianto, so mi bolj všeč 8) .


Tudi meni so Stadium veliko boljši kot pa buggy-ji . Večja kolesa, prav tako sam model, boljša vodljivost, lepši skoki.
Samo da ljudje pridejo na prireditev smo zmagal.
Tudi če na začetku vozimo skupaj buggy ter stadium :lol:

Lp
1/12th scale on CARPET some of the BEST racing in the WORLD to watch.

JOIN US!

Ain't no sunshine
Uporabniški avatar
DMX
Forumski veteran
 
Prispevkov: 708
Pridružen: 29.03.2004, 12:08
Kraj: Rečica ob Savinji

OdgovorNapisal/-a Mixy » 31.07.2007, 22:05

ja saj samo pri elektro ni toliko pomembno kakšen model avta voziš tam je bol pomembno kakšen motor imaš tako da jaz bi raje urejačl skupine po motorjuh ker ne moreta skupaj tekmovat eden z brushless motorjem eden pa z navadnim stock motorjem ane? :D
LRP S10 BLAST TX
Tamiya Rising storm
OFF ROAD je ZAKON!
Uporabniški avatar
Mixy
Naš človek :)
 
Prispevkov: 133
Pridružen: 06.02.2007, 16:45
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a a.s.p. » 31.07.2007, 22:20

Mixy napisal/-a:ja saj samo pri elektro ni toliko pomembno kakšen model avta voziš tam je bol pomembno kakšen motor imaš tako da jaz bi raje urejačl skupine po motorjuh ker ne moreta skupaj tekmovat eden z brushless motorjem eden pa z navadnim stock motorjem ane? :D


Ni baš kej preveč razlike v temu, ampak je največja razlika v moči motorja. (od __ do __ ...)
Da me ne bo kdo narobe razumel: NISEM rekel da ni razlike med brushless in brushed.
Vaja dela monstra!
Uporabniški avatar
a.s.p.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 04.06.2007, 22:15
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DMX » 01.08.2007, 15:06

:lol: @Mixy definitivno bodo na začetku omejitve na motorju ter prenosu, da ne bo takšne razlike med tekmovalci. Ko bo pa čas prinesel svoje in v vsaki kategoriji po 8 ali več tekmovalcev bo verjetno tudi želja po kašnem BK pogonom, lipo celicah ter seveda po daljši vožnji. V nekaterih klubih sem zasledil da v kategoriji 2WD Stadium truck tekmujejo z BK pogonom ter lipo celicah po 20 min. na tek ( v finalu seveda ) :D

Kot sem zgoraj napisal, začeli bi pri nižjem cenovnem razredu motorjev kot so stock motorji ala LRP.
1/12th scale on CARPET some of the BEST racing in the WORLD to watch.

JOIN US!

Ain't no sunshine
Uporabniški avatar
DMX
Forumski veteran
 
Prispevkov: 708
Pridružen: 29.03.2004, 12:08
Kraj: Rečica ob Savinji

OdgovorNapisal/-a slot32 » 01.08.2007, 18:26

OK! Mogoče se bo pa 1/10 off road prijel-ko bi se le!!! Dobra ideja, da začnemo z nizko cenovnim razredom. Meni je vseeno, pomembno je, da začnemo. Jutri odpotujem v anglijo na službeno pot in se vrnem 8. septembra. Do takrat bodo stvari verjetno jasneše. Pozno jeseni nameravam uredit off road stezo, če bo do takrat vsa zemljiška dokumentacija zagotovljena. Sicer pa v naslednjem letu. Torej jaz sem pripravljen na "srečanje-dirko" v začetku septembra, kjer koli v SLO!
Imejte se in do tipkanja, Vojko.
slot32
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 19.06.2007, 00:31
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a a.s.p. » 01.08.2007, 18:28

Kot sem zgoraj napisal, začeli bi pri nižjem cenovnem razredu motorjev kot so stock motorji ala LRP.[/quote]

To bi blo po moje najbl pravično... Drugače bi bila dobra še kšna omejitev, da bi bli posebi 2WD- pa posebi 4WD
Vaja dela monstra!
Uporabniški avatar
a.s.p.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 04.06.2007, 22:15
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a mondeomk3 » 01.08.2007, 19:55

slot32 napisal/-a:OK! Mogoče se bo pa 1/10 off road prijel-ko bi se le!!! Dobra ideja, da začnemo z nizko cenovnim razredom. Meni je vseeno, pomembno je, da začnemo. Jutri odpotujem v anglijo na službeno pot in se vrnem 8. septembra. Do takrat bodo stvari verjetno jasneše. Pozno jeseni nameravam uredit off road stezo, če bo do takrat vsa zemljiška dokumentacija zagotovljena. Sicer pa v naslednjem letu. Torej jaz sem pripravljen na "srečanje-dirko" v začetku septembra, kjer koli v SLO!
Imejte se in do tipkanja, Vojko.


Glede na to da v okolici CE ni zaenkrat še nič je tole :lol: :D super novica.
Sem pripravljen pomagati, v primeru da se rabi kakšna pomoč, oziroma bi se pridružil "interesni skupini E off-road" v Velenju če obstaja.
LP
Uporabniški avatar
mondeomk3
Član
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 30.05.2007, 20:21
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a miha25 » 01.08.2007, 22:50

Z veseljem za začetek lahko tut na naši pisti nardim o elektro event.... en vikend. Jest ravno razmišlam da bi enga elektraša off nabavu... sam tekmovalcov bi moglo bit vsaj 12..
Janez MEDJA,
TOPSPEED racing team
041 723 824 po 13 uri
Janez_medja@yahoo.com
http://topspeed.si
miha25
Forumski veteran
 
Prispevkov: 723
Pridružen: 21.09.2004, 02:13
Kraj: nč več Jesenice, BOHINJ je moj domek!

OdgovorNapisal/-a slot32 » 02.08.2007, 09:16

Kar se pomoči tiče (s Celjske strani) bo dobrodošla, ko bo stvar zrela-torej jeseni. Off road skupine v Velenju še ni-saj jaz ne vem zanjo, sva pa trenutno dva, ki se želiva v tem preskusit. Torej do tipkanja v začetku septembra... Pozdrav vsem, Vojko!
slot32
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 19.06.2007, 00:31
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a Mixy » 05.08.2007, 19:52

Tudi jaz bi biu pripravljen pomagat pri kakršni offroad inovaciji v okolici celja:D
LRP S10 BLAST TX
Tamiya Rising storm
OFF ROAD je ZAKON!
Uporabniški avatar
Mixy
Naš človek :)
 
Prispevkov: 133
Pridružen: 06.02.2007, 16:45
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a lenko » 23.08.2007, 19:12

Sem takoj zraven. Vozim pa 1:10 buggy
lenko
Naš človek :)
 
Prispevkov: 152
Pridružen: 27.09.2003, 19:11
Kraj: Preddvor

Prejšnja

Vrni se na Off-Road.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron