Kateri Monster Truck kupiti

Vse o off-road modelih ...
1/5-1/6, 1/8, 1/10, 1/16, 1/18, ...

Moderator: ShAq^

Kateri Monster Truck kupiti

OdgovorNapisal/-a Iceman » 14.09.2008, 16:59

po daljšem razmisleku sem se odločil da ne bom vzel drift avta, ampak sem se odločil da bom vzel Monster Truck avto :wink:

vzel bi merilo 1:8 ali 1:10, odvisno od tega ali bo elektro ali nitro... bol se zanimam za nitro, vendar me zanima če je res nitro avto tako težko nastavit kot eni pravijo :roll: zaenkrat se še na nitro motorje na spoznam, tak da če jih je res težko nastavit in je veliko problemov z motorjem, potem bi sigurno raje vzel elektro :wink:

zanimajo me predvsem modeli podobni HPI Savage, ker mi je res noro lepa oblika... sem pa videl da so ti HPI Savage najbolši monster truck avti in da baje nimajo konkurence...je pa seveda temu primerna tudi cena - okoli 500€...toliko pa za avto zaenkrat nebi dal, vseeno pa nekega navadnega modela tudi ne mislim vzet...

tak da vas prosim za mnenja kateri avto izbrat :D
Iceman
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 13.07.2008, 20:49
Kraj: Podlehnik

Re: Kateri Monster Truck kupiti

OdgovorNapisal/-a rokec » 14.09.2008, 18:21

Nameravaš tekmovati? Če ne, potem je vseeno kaj kupiš. Vzameš lepšega, cenejšega, skratka kul avto, ker te performanse ne zanimajo. Če da, potem je Monster metanje denarja skozi okno.
Uporabniški avatar
rokec
Naš človek :)
 
Prispevkov: 263
Pridružen: 09.11.2002, 20:39
Kraj: Gorica pri Slivnici

Re: Kateri Monster Truck kupiti

OdgovorNapisal/-a Iceman » 15.09.2008, 10:35

ja gledal sem med Truggy-jem in pa Monsterjem, vendar bi bil Monster bol primeren ker je višji...imam pa v bližini res odličen teren za vozit, pa še na kakšne udarce nebi bil izpostavljen...sem pa malo brskal po forumu in videl da nekateri zelo kritizirate te Savage, čeprav naj bi bil avto odličen...
Iceman
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 13.07.2008, 20:49
Kraj: Podlehnik

Re: Kateri Monster Truck kupiti

OdgovorNapisal/-a nejc » 15.09.2008, 12:05

Malo si poglej še avte proizvajalca Traxxas - nitro in elektro

http://www.delko.si/sql/eshop/catalog/i ... Path=33_59
http://www.delko.si/
Mugen MBX-6R EU
Uporabniški avatar
nejc
Naš človek :)
 
Prispevkov: 165
Pridružen: 21.11.2002, 19:13
Kraj: Ljubljana

Re: Kateri Monster Truck kupiti

OdgovorNapisal/-a Iceman » 15.09.2008, 13:05

ja saj model bom že našel pravi, samo meno bol zanima glede nastavitev nitro motorja, če je res tak težko nastavit motor, da dela tak kot mora :roll:
Iceman
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 13.07.2008, 20:49
Kraj: Podlehnik

Re: Kateri Monster Truck kupiti

OdgovorNapisal/-a simon740 » 19.09.2008, 16:11

Iceman napisal/-a:ja saj model bom že našel pravi, samo meno bol zanima glede nastavitev nitro motorja, če je res tak težko nastavit motor, da dela tak kot mora :roll:


ni enostavno, izredno težko pa spet ni. Itak skoraj vsepovsod dobiš ob nakupu navodila za utekanje motorja in ponavadi ni tako težko, sicer pa se da tudi dogovorit za nastavitev v trgovini, kjer misliš kupit model. Meni je sicer nastavil en forumaš( sem mu zelo hvaležen ;)) ) , ampak ker sem na začetku nekaj sam zmrdal. Zdaj če misliš imeti avto za prosti čas, malo za jumpe intd, pol vzemi kak monster truck, če pa bi rad probal mal po kakšni stezi vozil, pol pa ti svetujem buggy ali pa truggy, ker tu komaj vidiš kaj zmorejo ti modelčki in moram reči da je mene navdušila njihova izjemna AGRESIJA :twisted: :mrgreen:
simon740
Novinec
 
Prispevkov: 14
Pridružen: 08.09.2008, 20:56
Kraj: maribor

Re: Kateri Monster Truck kupiti

OdgovorNapisal/-a Viper » 28.09.2008, 15:22

Ciao!

Poleg vseh ostalih avtkov imam sam dva Savagea 4,2 in ti povem da je avtek za samo igrarijo najboljši, seveda to ne drži da se nič ne pokvari, ker ko postaneš malo drznejši in ko začneš probavati s saltami nazaj in naprej (posebno če se to dogaja v skate parku), se na modelu kaj kmalu pojavijo kakšni zviti deli, katere seveda z lahkoto zamenja vsak vajenec like me. S samo nastavitvijo ne boš imel dosti dela, ker avto kar dela in dela. Za dirkanje pa res ni, se pa intenzivno pripravlja tudi klasa monster, ki je bila letos prvič uvedena v hpi challange, kjer se boš lahko preizkusil s svojimi vragolijami in Savageom. ;))
Lp.: Primož
Uporabniški avatar
Viper
Novinec
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 15.10.2007, 07:55
Kraj: Šk.loka


Vrni se na Off-Road.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron