Nova proga

Sestanki, klubska srečanja, treningi ......

Moderator: reaktor

Nova proga

OdgovorNapisal/-a zajamsek » 21.07.2008, 21:23

Ker je proga v Šmartnem do 1.8 zaprta, tekme pa so skoraj vsakih 14 dni, je treba nekje trenirat. zato smo začasno spravili v red mojo progo, ki je kar nekaj časa samevala.

par slik od petka 3.7, ter od včeraj, nedelje 20.7.

Petek:


Slika

Slika

Slika

Slika

http://zajamsek.shrani.si/?Moja%20proga%203-7-



Včeraj:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


http://zajamsek.shrani.si/?Moja%20proga%2020-7
Ko na koncu leta pogledam vseh 365 porabljenih kondomov, se nasmejim. nato jih pretopim in iz njih naredim gume za avto na katere napisem >good year<
zajamsek
Naš človek :)
 
Prispevkov: 105
Pridružen: 14.07.2006, 19:18
Kraj: Šentjanž pri Dravogradu

Re: Nova proga

OdgovorNapisal/-a reaktor » 22.07.2008, 12:55

Ej, Duško dugi uško...... :lol:
moram te popraviti, proge v Šmartnem ni več za naše klubske potrebe. Lastnik proge, Nejc, je sprva prepovedal uporabo proge, kasneje pa le to spremenil v letni odkup proge, kar bi posameznega člana stalo 50€. Sam denar ni bil problem, kajne, problem je bil v tem, da bi za ta denar dobili tisto, kar ste sami, ali smo, udarniško postavili :shock: .
Takšno foro mi še nihče ni ponudil zato, če trenirati ni več mogoče raje sploh ne treniram več, kot da bi še vozil na njegovi progi.

Ja, tvoja proga je zelo zanimiva in zahteva 100 % zbranost, sicer si takoj med ali na drevesu. :)) Poleg tega pa imaš na koncu še zlata kolesa...... CooL
Uporabniški avatar
reaktor
Član
 
Prispevkov: 64
Pridružen: 27.02.2008, 22:17
Kraj: Velenje

Re: Nova proga

OdgovorNapisal/-a zajamsek » 31.08.2008, 21:00

Ko na koncu leta pogledam vseh 365 porabljenih kondomov, se nasmejim. nato jih pretopim in iz njih naredim gume za avto na katere napisem >good year<
zajamsek
Naš človek :)
 
Prispevkov: 105
Pridružen: 14.07.2006, 19:18
Kraj: Šentjanž pri Dravogradu


Vrni se na MK DITO Racing - Obvestila

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron