Debata o elektro dirkah v AUT

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 04.12.2006, 08:14

Če so karoserije proste, še ne pomeni, da je ceneje, ker če na koncu dobiš polnilec, regler ali kakšno drugo nagrado imaš celo sezono pokrito. To se lahko zgodi samo pri HPI-LRP tekmovanju.

V lanskem Avstrijskem prvenstvu sem dobil:
- sprejemnik LRP 40 eur
- kratko majico 10 eur
- karoserijo 20 eur
- motor 17T 50 eur.

Roman je dobil: Torbo HB 60 eur ter baterije 50 eur.

Velenjčani so dobli pa celo polnilec 120 eur.

Če pa pomislim na Slovenski LRP Challenge, pa imam vsa 4 leta svojega tekmovanja pokrita, tako veliko nagrad sem dobil!

Pa je sezona pokrita, ves denar od prijavnin je nazaj.

Pri Katoni pa samo daješ in nič ne dobiš. Domača? Saj so vsi enaki gor na dirki, ker trenirajo za HPI-LRP.

Res pa je, da če nam bo, bomo šli! ČE BO KAPO DI BANDA ALI BIG BOSS ALI ... REKEL DA! GREMO! SEVEDA LE V TEM PRIMERU!

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a __666__ » 05.12.2006, 22:01

Tudi na Tamiya cup-u so lepe nagrade.....npr avto v vrednosti 150 EUR :)
MLK Šoštanj

Pravi forumski dRkač...Velencani se Vam iz srca zahvaljujemo za ˝PODARJENIH˝ 42eur...NOT!
Uporabniški avatar
__666__
Član
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 13.06.2005, 22:48
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a matej rozman » 05.12.2006, 22:56

In potem-takem smo vsi dirkali za nagrade........bullshit....
Kakšna je verjetnost, da bom zadel nagrado??? 1:30
Tako je, zato hodim na dirke!!
Fantje, če hočete biti za svoje dirkanje nagrajeni (poplačani), morte hodit na dirke...... :lol:
Pa da me ne bo kap.....
Dirke so zabava...... :lol:
..in kdor ne dirka zaradi zabave.....
....naj neha dirkati.... :lol:
Uporabniški avatar
matej rozman
Član
 
Prispevkov: 73
Pridružen: 19.02.2005, 10:57
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 05.12.2006, 23:20

__666__ napisal/-a:Tudi na Tamiya cup-u so lepe nagrade.....npr avto v vrednosti 150 EUR :)


Slika

Slika

Slika

Pa to še niso vse nagrade, ki so bile na finalu! Manjkajo tiste glavne: 3x cyclone, 3x pro 4 hara, 3x shark, 3x minizilla, 300 eur za najboljšega mladinca, 200 za 2 in 100 eur za tretjega.

Me pa spolh zanima, kdaj bom dočakal dan, ko boš ti razen tega da si zelo glasen na forumu, sploh šel na kakšno tamiya cup dirko.

Veliko vas je tukaj forumskih dirkačev! Pa imate taki največ za povedat!

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a matej rozman » 06.12.2006, 00:12

TC4 napisal/-a:
Veliko vas je tukaj forumskih dirkačev! Pa imate taki največ za povedat!

Lep dan


Mislim, da nas ni niti za en prst ene roke...
..vsaj v tej temi.....

Lep dan,

Matej Rozman
Uporabniški avatar
matej rozman
Član
 
Prispevkov: 73
Pridružen: 19.02.2005, 10:57
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a 007 » 06.12.2006, 00:19

Še jaz bi kaj napisal ampak brezveze, ker se skoraj vsak moj post zbriše...

No mogoče se tega ne bo.

Jaz ne bom nikoli hodil na kakšne dirke zaradi nagrad, ampak izključno samo zaradi zabave. Moj namen ni da bi dobil kakorkoli povrnjene prijavnine ali karkoli drugega vrednega ampak da se zabavam skupaj z tistimi ki se ukvarjajo s tem hobijem zaradi ZABAVE ne pa zaslužka, ampak očitno je nekaterim samo to važno.

Po novem se bodo zabave dogajale drugje ne pa na LRP-HPI očitno.

Mogoče bom pa sam organiziral "RC fun" tekmovanja ... bom kupil merilni sistem pa vse ostalo kar spada zraven (eni mamo denar) pa bomo organizirali zabavljaške tekme s simboličnimi prijavninami in tudi simboličnimi nagradami.

Lp
Uporabniški avatar
007
Član
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 15.11.2005, 01:20
Kraj: Veleje

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 06.12.2006, 00:50

007 napisal/-a:Mogoče bom pa sam organiziral "RC fun" tekmovanja ... bom kupil merilni sistem pa vse ostalo kar spada zraven (eni mamo denar) pa bomo organizirali zabavljaške tekme s simboličnimi prijavninami in tudi simboličnimi nagradami.

Lp


Daj, naredi nekaj, ne pa samo MOGOČE TO, MOGOČE ONO, takrat smo lahko vsi heroji. Ne pa vam vse na krožnik prinesemo, potem pa ste hrabri in se po prsih tolčete. Merilni sistem, nagrade in deske vam da Nebec, motor tester, pravilnik, pomoč pri organizaciji, ... uredim jaz, VI klubi pa lepo denar od prijavnin dobite.

Komaj čakam, da bom doživel v Sloveniji, da bom prišel na kakšno "pokalno", "prijateljsko", "fun" dirko, kjer ne bom potreboval narditi nič, kot le sedeti in skrbeti o svojem modelu in svoji vožnji.

Torej - Gremo - daj nardi eno dirko - sam! Se že sedaj prijavim!

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a 007 » 06.12.2006, 00:55

TC4 napisal/-a:
007 napisal/-a:Mogoče bom pa sam organiziral "RC fun" tekmovanja ... bom kupil merilni sistem pa vse ostalo kar spada zraven (eni mamo denar) pa bomo organizirali zabavljaške tekme s simboličnimi prijavninami in tudi simboličnimi nagradami.

Lp


Daj, naredi nekaj, ne pa samo MOGOČE TO, MOGOČE ONO, takrat smo lahko vsi heroji. Ne pa vam vse na krožnik prinesemo, potem pa ste hrabri in se po prsih tolčete. Merilni sistem, nagrade in deske vam da Nebec, motor tester, pravilnik, pomoč pri organizaciji, ... uredim jaz, VI klubi pa lepo denar od prijavnin dobite.

Komaj čakam, da bom doživel v Sloveniji, da bom prišel na kakšno "pokalno", "prijateljsko", "fun" dirko, kjer ne bom potreboval narditi nič, kot le sedeti in skrbeti o svojem modelu in svoji vožnji.

Torej - Gremo - daj nardi eno dirko - sam! Se že sedaj prijavim!

Lep dan


Taka dirka je bila prejšnjo nedeljo na Jesenicah... ampak Big bossov pač ni bilo, ostali smo se pa zabavali pa čeprav proga ni bila pripravljena.
Uporabniški avatar
007
Član
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 15.11.2005, 01:20
Kraj: Veleje

OdgovorNapisal/-a 007 » 06.12.2006, 01:10

TC4 napisal/-a:Merilni sistem, nagrade in deske vam da Nebec, motor tester, pravilnik, pomoč pri organizaciji, ... uredim jaz, VI klubi pa lepo denar od prijavnin dobite.


Tisto dirko ki smo jo organizirali mi je pa bilo finančno stanje takšno, da so bili stroški organizacije pokriti manj kot 50%.
Mogoče je kdo organiziral zadevo tudi s profitom ampak MI zagotovo ne.
Uporabniški avatar
007
Član
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 15.11.2005, 01:20
Kraj: Veleje

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 06.12.2006, 01:46

007 napisal/-a:
TC4 napisal/-a:
007 napisal/-a:Mogoče bom pa sam organiziral "RC fun" tekmovanja ... bom kupil merilni sistem pa vse ostalo kar spada zraven (eni mamo denar) pa bomo organizirali zabavljaške tekme s simboličnimi prijavninami in tudi simboličnimi nagradami.

Lp


Daj, naredi nekaj, ne pa samo MOGOČE TO, MOGOČE ONO, takrat smo lahko vsi heroji. Ne pa vam vse na krožnik prinesemo, potem pa ste hrabri in se po prsih tolčete. Merilni sistem, nagrade in deske vam da Nebec, motor tester, pravilnik, pomoč pri organizaciji, ... uredim jaz, VI klubi pa lepo denar od prijavnin dobite.

Komaj čakam, da bom doživel v Sloveniji, da bom prišel na kakšno "pokalno", "prijateljsko", "fun" dirko, kjer ne bom potreboval narditi nič, kot le sedeti in skrbeti o svojem modelu in svoji vožnji.

Torej - Gremo - daj nardi eno dirko - sam! Se že sedaj prijavim!

Lep dan


Taka dirka je bila prejšnjo nedeljo na Jesenicah... ampak Big bossov pač ni bilo, ostali smo se pa zabavali pa čeprav proga ni bila pripravljena.


Ja je bla, samo ti pri tem nisi imel nič!

A proga ni bila pripravljena? Potem pa bi se radi šli organizacijo in imeli "take" dirke. Me veseli!

Preberi kaj govoriš! Če so bili stroški organizacije manj kot 505 pokriti, pomeni da ste imeli manj kot 50% profita! Malo te zafrkava matematika. Bo treba zvezke odpret, ne pa se tukaj po forumu pametnega delat, kako boš TI kaj nardil!

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a 007 » 06.12.2006, 15:56

TC4 napisal/-a:Preberi kaj govoriš! Če so bili stroški organizacije manj kot 505 pokriti, pomeni da ste imeli manj kot 50% profita! Malo te zafrkava matematika. Bo treba zvezke odpret, ne pa se tukaj po forumu pametnega delat, kako boš TI kaj nardil!

Lep dan


Po moje ne znaš brat. Še enkrat preberi....
007 napisal/-a:Tisto dirko ki smo jo organizirali mi je pa bilo finančno stanje takšno, da so bili stroški organizacije pokriti manj kot 50%.
Mogoče je kdo organiziral zadevo tudi s profitom ampak MI zagotovo ne.


Zdaj pa ne vem ali boš znal prebrat tako kot piše....


Napisal sem da s prijavninami niso bili stroški niti 50% pokriti.

Da razčlenim matematično:

Stroški = X
Prijavnine= X/2

To pomeni 50 % stroškov pokritih s prijavnino...

Eh saj se mi ne da pisat, čas je preveč dragocen.

Na ta forum ne bom napisal nič več. To je moj zadnji post.

Upam da ga ne boš zbrisal ker ti ni všeč.
Uporabniški avatar
007
Član
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 15.11.2005, 01:20
Kraj: Veleje

OdgovorNapisal/-a GODFATHER » 06.12.2006, 16:40

007 napisal/-a:
Na ta forum ne bom napisal nič več. To je moj zadnji post.



Veliko jih je že to obljubilo pa še kar vstrajajo! Na žalost! Upam, da boš ti vzor tem in da je ta tvoja izjava resnična.

Lep dan
Dejan Šabeder
041578468
dejan.sabeder@gmail.com

SHEPHERD-NOSRAM-THUNDER TIGER-ASSOCIATED-NOVAROSSI-ENETTI
Uporabniški avatar
GODFATHER
Stara sablja
 
Prispevkov: 1568
Pridružen: 11.11.2002, 13:21
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a TMC.racing » 06.12.2006, 18:31

TC4 napisal/-a:Če so karoserije proste, še ne pomeni, da je ceneje, ker če na koncu dobiš polnilec, regler ali kakšno drugo nagrado imaš celo sezono pokrito. To se lahko zgodi samo pri HPI-LRP tekmovanju.

V lanskem Avstrijskem prvenstvu sem dobil:
- sprejemnik LRP 40 eur
- kratko majico 10 eur
- karoserijo 20 eur
- motor 17T 50 eur.

Roman je dobil: Torbo HB 60 eur ter baterije 50 eur.

Velenjčani so dobli pa celo polnilec 120 eur.

Če pa pomislim na Slovenski LRP Challenge, pa imam vsa 4 leta svojega tekmovanja pokrita, tako veliko nagrad sem dobil!

Pa je sezona pokrita, ves denar od prijavnin je nazaj.

Pri Katoni pa samo daješ in nič ne dobiš. Domača? Saj so vsi enaki gor na dirki, ker trenirajo za HPI-LRP.

Res pa je, da če nam bo, bomo šli! ČE BO KAPO DI BANDA ALI BIG BOSS ALI ... REKEL DA! GREMO! SEVEDA LE V TEM PRIMERU!

Lep dan



Aha zato si pomagal tekmovati v 23 t kategoriji, da si mel sezono pokrito.Tep se mal meša ha , da nam take bučke razlagaš, Najbolš bi blo da se preseliš do začetka druge sezone na "pohorski dvor".LP Travca


"pohorski dvor" beri psihiatrična ustanova! :lol:
Nije moja glava samo za šišanje!!![color=#4000FF][/color]
Uporabniški avatar
TMC.racing
Član
 
Prispevkov: 99
Pridružen: 01.11.2006, 18:19
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a asso » 06.12.2006, 19:14

hhmmm.

Mislim, da je najbolje, da preden imaste kajkoli za povedat o komerkoli, najprej počistite vsak pred svojim pragom!

lp
jernej
Uporabniški avatar
asso
Naš človek :)
 
Prispevkov: 229
Pridružen: 20.11.2002, 19:11
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a TMC.racing » 06.12.2006, 19:17

S tem se pa tudi jaz popolnoma strinjam.Lp Travca
Nije moja glava samo za šišanje!!![color=#4000FF][/color]
Uporabniški avatar
TMC.racing
Član
 
Prispevkov: 99
Pridružen: 01.11.2006, 18:19
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a __666__ » 06.12.2006, 19:35

Hmm.....Dejan....forumski dirkač....bi rekel ja.Me nisi videl na nobeni tekmi, ne?
Tudi v Avstriji ko smo skupaj vozili ne?
Na žalost vsi nimamo toliko denarja kot nekateri za prevoz v Avstrijo, hotel, štartnine, gume, baterije...Bi tudi jaz z veseljem šel na vse dirke v Avstrijo.Ni važno kakšne so samo da se imamo fajn.
Nevem pa zakaj si tako glasen s tem LRP - HPI tekmovanjem....kot da na svetu obstaja samo to?
In pa zanima me še samo nekaj.....pravilnik za naslednjo sezono....Tudi ti sam si rekel da bi raje vozil pene, tudi Janez Medja se je strinjal, naš cel klub se je strinjal, g. Nebec je bil nevtralen!!!! Na koncu pa so bile izbrane samo gume....Tu nekaj zelo smrdi...Predvsem pred Nebčevim pragom!!
Nevem zakaj mora biti v tej bogi Sloveniji vse tako, ko nekaj uspe je treba use zrušiti.
Tamiya cup....Dejan...zarečenega kruha se največ poje...bomo videli na koliko Tamiya dirk bo naslednjo sezono naš cel klub šel.

Popljuvajte me zdaj kolikor vam srce poželi...

Grem na vročo čokolado

:twisted: :D

Prelep ostanek dneva vam želim!

lp Marko Kvar
MLK Šoštanj

Pravi forumski dRkač...Velencani se Vam iz srca zahvaljujemo za ˝PODARJENIH˝ 42eur...NOT!
Uporabniški avatar
__666__
Član
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 13.06.2005, 22:48
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a __666__ » 06.12.2006, 21:09

Nazaj z vroče čokolade :)

aja, pa nočem se z nobenim kregat ali karkoli, me pa par stvari moti in najbrž nisem edini.

lp Marko
MLK Šoštanj

Pravi forumski dRkač...Velencani se Vam iz srca zahvaljujemo za ˝PODARJENIH˝ 42eur...NOT!
Uporabniški avatar
__666__
Član
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 13.06.2005, 22:48
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a asso » 06.12.2006, 21:20

666!

Pa ne da tudi tebe kaj moti?

lp
jernej
Uporabniški avatar
asso
Naš človek :)
 
Prispevkov: 229
Pridružen: 20.11.2002, 19:11
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a __666__ » 06.12.2006, 22:00

a nism dost jasno napisu da me?
MLK Šoštanj

Pravi forumski dRkač...Velencani se Vam iz srca zahvaljujemo za ˝PODARJENIH˝ 42eur...NOT!
Uporabniški avatar
__666__
Član
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 13.06.2005, 22:48
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a nitro-s » 06.12.2006, 22:12

Kaj ko bi vsi za začetek začeli dirkati z modeli 1:18 STOCK.

Da se malo navadite na tekme in spoznate sotekmovalce v elektro sceni.

Model je poceni, dirke so vsakih 14 dni, štartnina je samo 500 sit, dobiš točke in na koncu sezone pa pokale.

Tudi zabave in dirkanja je veliko. :wink:

To je pravi trening za poletno sezono 2007. :lol:
LP Stanko

GSM: 070 688-446 ___ E-MAIL: stanislav.kokol@triera.net

XRAY X4 2024 Stock - XRAY X12 2018 - BURI 2.2
Tamiya TT-02 - Tamiya TT-02R 21.5T
SANWA M17
Uporabniški avatar
nitro-s
____________________
____________________
 
Prispevkov: 3301
Pridružen: 15.11.2002, 01:30
Kraj: Maribor

Naslednja

Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron