MAX 18 XLL

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

MAX 18 XLL

OdgovorNapisal/-a Celi McDuh » 06.06.2007, 15:05

Torej, čas počitnic je in tudi sam se odpravlam na morje, sabo bi vzel avto. Mam že hrošča od mantue, samo mi je prevlki za vlačenje dol. Omislil sem si 1:18(še kupujem), in sicer: MAX 18 XLL. Vaša mnenja? Aja... je iz Top-modeltehnika.
Priponke
c404001.jpg
c404001.jpg (29.96 KiB) Videno 3469 krat
c404001e.jpg
c404001e.jpg (11.95 KiB) Videno 3468 krat
Uporabniški avatar
Celi McDuh
Član
 
Prispevkov: 89
Pridružen: 24.10.2005, 14:12
Kraj: Spodnji Duplek

OdgovorNapisal/-a C,Mario » 08.06.2007, 15:50

Stvar je taka ne,odivsno kaj od mogela hočeš,za prosti čas je vredu,samo kolko jas vme je tak da malo dnara malo muzike :? Če bi rad da to malo bol leti pa pri tem ne odpove po vsaki vožnji en del pol tvegaj malo več. Po moje je LRP shark veliko boljša odločitev. Res da je 1x dražji (torej 100€) samo je pa tudi bol robustn pa kvalitetn :D Pri modelarstvu cena dosti pove o modelu (čeprav ne vedno) zato je treba dobro prebrskat pa preštudirat.

Mojo osebno mnenje o modelu ni najboljše saj sem hotel kupit in sem ga vido v eni trgovini v avstriji v živo pa je to bol igračka kot kaj druga :?

Mnenje:,,Za doug čas preganjat bi biu,kaj več pa žal ne!''

LP!!!
Zakaj bi furo ju3 če lahko že dnes razbijem =)
Uporabniški avatar
C,Mario
Naš človek :)
 
Prispevkov: 157
Pridružen: 27.08.2006, 21:45
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a a.s.p. » 11.06.2007, 20:15

Jaz osebno bi ti tudi bolj priporočal LRP Sharka. Imaš buggy model -
http://www.lrp-electronic.de/e/lis/
truggy model - http://www.lrp-electronic.de/e/lis/
in še sevada nitro truggy model - http://www.lrp-electronic.de/e/lis/
Čeprav meni se nizdel tisti Carson slab ampak je vidno da je shark kvalitetnejš.
TO JE MOJE MNENJE :!: :!: :!:
Vaja dela monstra!
Uporabniški avatar
a.s.p.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 04.06.2007, 22:15
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a rakun » 03.11.2007, 18:23

ASSO rules.če bote kaj kupovali je asso res best buy!199%v
Zadnjič spremenil rakun, dne 03.11.2007, 20:24, skupaj popravljeno 1 krat.
lp sebac
sedaj sem že naš človek.opa
Uporabniški avatar
rakun
Naš človek :)
 
Prispevkov: 125
Pridružen: 28.06.2006, 12:32
Kraj: Mozirje

OdgovorNapisal/-a a.s.p. » 03.11.2007, 18:45

Kot prvo ne razumejo vsi tvoj jezik (Korejščina se mi zdi) in kot drugo noben ni rekel, da so tvoji avtočki za en K... naši pa najbolši.

Malo se pozanimaj po večih forumih (Slovenjski, Ameriški, Angleški in še tvoj najljubši Korejski) in boš dobil odgovor.




lp
Vaja dela monstra!
Uporabniški avatar
a.s.p.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 04.06.2007, 22:15
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Scythe » 03.11.2007, 18:56

rakun napisal/-a:ASSO rules.če bote kaj kupovali je asso res best buy!199%
deli so v miboju.avtek je odporen na grde padce in pa seveda je treba dokupit kramperce in HAMMER karoso
lrp shark je čisto sranje če ni factory team(cinko kaj napiši)in ljudje ga kupujejeo samo zato ker so tekmovanja .če kupiš sharka moraš dokupit axe,diffe,nastavljive rokce...če hočete voziti bres problemov


Si imel sharka doma to je prvo vprašanje ?
Jaz sem z njim naredil kar nekaj kilometrov !
ODLIČEN AVTO posebaj v kombinaciji z ALU polosovinami ! VSI OSTALI DELI SO ZGOLJ ZA VIDEZ ! nikoli nisem imel z ničemer težav zlomil sem 2 polosovini plastiči to je pa vse ! Vozne lastnosti so za popoldanske dirke odlične ! V zraku se da avto dosti lažje kontrolirat kot x-raya in Assota ! ZARES ODLIČNO SKAČE napram konkurenci !

Mogoče slabost je zračnost, vendar pri off-roadih se mi ne zdi to toliko pomembno !

Sicer pa osebno mnenje izoblikujejo izkušnje :wink:

LP Rok
Xray T4, X12 RX8, REDS
www.Toprc.eu
Scythe
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 696
Pridružen: 19.10.2004, 20:58
Kraj: Fram

OdgovorNapisal/-a Nightwish » 03.11.2007, 19:12

ASSO rules.če bote kaj kupovali je asso res best buy!199%
deli so v miboju.avtek je odporen na grde padce in pa seveda je treba dokupit kramperce in HAMMER karoso
lrp shark je čisto sranje če ni factory team(cinko kaj napiši)in ljudje ga kupujejeo samo zato ker so tekmovanja .če kupiš sharka moraš dokupit axe,diffe,nastavljive rokce...če hočete voziti bres problemov



Veš kaj ne.......tkole bom povedal.

Štiri LRP Sharke je imel Petrolov štant na Gospodarskem rastavišču ko je bil letos AVTO TUNING SHOW. Otroci in tudi starejši so jih močno 'tepli' (večino jih je vozilo prvič) 2 dni, 10 ur na dan. Zaletavali so se v obrobne deske, skakali čez rampo in nekajkrat zelo grdo pristali. Jaz sem bil tam ves čas saj sem zadevo vodil. Nekaj ti pa povem ''rakun'': v 20 urah tepeža nisem zamenjal niti ENEGA rezervnega dela. Zlomilo se ni popolnoma nič.
Tako, da ne govori da je avto zanič, ker ni res! Nihče ne pljuva čez razne assote in x-raye.....pa tudi tebi ni treba čez Sharke.


Celi McDuh: Pojdi v kakšno trgovino pa se pozanimaj kako pa kaj je z dobavo oz. zalogo rezervnih delov in ostale zadeve.

Jutri (NEDELJA) se oglasi v Areni Vodafon kjer imamo tekmo z LRP Sahrk modeli.......Jaz osebno ti bom enega priskrbel da ga boš probal peljat.

LP, Grega
Uporabniški avatar
Nightwish
Naš človek :)
 
Prispevkov: 372
Pridružen: 28.04.2005, 21:16
Kraj: Ljubljana - Bežigrad

OdgovorNapisal/-a rakun » 03.11.2007, 20:26

napisal nisem da je drek ampak slab če ni factory team.
avteka nerabim za peljat ker mam dva asso-ta ki je vsak cca180€ in sta odlična za razliko od prijateljovga sharka ki ima rtr. in je na cca 1m skakalnici zlomil dve axi(plastični9 in oba diffa. :twisted:
Zadnjič spremenil rakun, dne 12.11.2007, 15:59, skupaj popravljeno 2 krat.
lp sebac
sedaj sem že naš človek.opa
Uporabniški avatar
rakun
Naš človek :)
 
Prispevkov: 125
Pridružen: 28.06.2006, 12:32
Kraj: Mozirje

OdgovorNapisal/-a a.s.p. » 03.11.2007, 21:03

Čestitam, ker si se naučil Slovenjščino.

Moraš samo še pogruntati, da se uporabljajo velike začetnice in kako pravilno razporediti besede.

Mislim, da še ne znaš pozorno brati in smiselno razmišljati.
---Nightwish 'Jutri (NEDELJA) se oglasi v Areni Vodafon kjer imamo tekmo z LRP Sahrk modeli.......Jaz osebno ti bom enega priskrbel da ga boš probal peljat. '--- je namenil to sporočilo tebi, ker bi rad videl, kaj meniš po preizkušnji Sharka.(ni ti ga mislil dati oz. prodati :? )

PS:Zdijo se mi nesmiselni tvoji odgovori, ker še sam ne veš, kaj pišeš.



lp
Vaja dela monstra!
Uporabniški avatar
a.s.p.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 04.06.2007, 22:15
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Bad-Boy24/7 » 03.11.2007, 21:48

a.s.p. napisal/-a:Slovenjščino.





:lol:
Uporabniški avatar
Bad-Boy24/7
Naš človek :)
 
Prispevkov: 413
Pridružen: 25.05.2005, 12:43
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a sharp » 03.11.2007, 22:19

Sam sem imel MAX-a 18 XLL, in je res bolj za dolgčas preganjat. Jaz bi ti predlagal Sharka 18, ki ga dobiš v trgovini Mantua Model v Ljubljani.
Lp, Luka
Uporabniški avatar
sharp
Član
 
Prispevkov: 40
Pridružen: 27.08.2007, 15:09
Kraj: Nova Gorica, Solkan

b

OdgovorNapisal/-a Nightwish » 03.11.2007, 22:30

....je namenil to sporočilo tebi, ker bi rad videl, kaj meniš po preizkušnji Sharka.(ni ti ga mislil dati oz. prodati icon_confused.gif )


hehe......tole zgoraj je bilo namenjenu McDuh-u ampak če malo pomislim je namenjeno tudi 'rakun-u' :D :D :twisted:

LP :wink:
Uporabniški avatar
Nightwish
Naš človek :)
 
Prispevkov: 372
Pridružen: 28.04.2005, 21:16
Kraj: Ljubljana - Bežigrad

OdgovorNapisal/-a kurty » 03.11.2007, 23:03

Pljuvati po eni firmi in hvaliti drugo pač ne pelje nikamor...Nobeden model ni IDEALEN!!! V istem cenovnem razredu so pa razlike res majhne. Če si ti zadovoljen z ASSO super!!! Verjamem, da je povsem spodoben model samo osebno vozim SHARK-a zato, ker bom lahko dirkal z njim....:) Bolje zadnji kot da me ni!
Uporabniški avatar
kurty
Naš človek :)
 
Prispevkov: 309
Pridružen: 10.04.2007, 08:08
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a a.s.p. » 03.11.2007, 23:52

Pri nas v naselju ima en mali (5 let) 1:18 Carsona.
Pravjo, da zlo šiba samo osebno ga še nisem videl vozit :(



lp
Vaja dela monstra!
Uporabniški avatar
a.s.p.
Naš človek :)
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 04.06.2007, 22:15
Kraj: Ljubljana


Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

cron