Start box-dimenzije?

Vprašanja in odgovori za začetnike ......

Moderatorji: nitro-s, Lojz

Start box-dimenzije?

OdgovorNapisal/-a shqwarch » 24.12.2007, 13:08

Pozdravljeni!

Ja mene bi pa zanimalo, kakšne so dimenzije štart boxa? To sprašujem zato, ker imam doma ene 2 zadosti močna el. motorja in zadosti lesu ter laka in lepila, da naredim to škatlo. Predusem me zanima zgornja plošča, kjer so te odprtine(za gumo s katero zaženeš motor) in luknje za tiste vijake katerega avtek nasloniš nanje.

Najlepša hvala za odgovore že v naprej.
Uporabniški avatar
shqwarch
Novinec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 09.09.2006, 22:28

OdgovorNapisal/-a Celi McDuh » 24.12.2007, 18:39

Pomoje bi bilo najbolje da narediš startbox takšne velikosti kot imaš avto, položaj el. motorja pa tudi prilagodiš vztrajniku na nitro motorju :D

konkretnih mer pa ti nebi znal povedat, ker sam še vedno delujem na "kurbl" :lol:
Uporabniški avatar
Celi McDuh
Član
 
Prispevkov: 89
Pridružen: 24.10.2005, 14:12
Kraj: Spodnji Duplek

OdgovorNapisal/-a shqwarch » 24.12.2007, 20:49

Celi McDuh napisal/-a:Pomoje bi bilo najbolje da narediš startbox takšne velikosti kot imaš avto, položaj el. motorja pa tudi prilagodiš vztrajniku na nitro motorju :D

konkretnih mer pa ti nebi znal povedat, ker sam še vedno delujem na "kurbl" :lol:

Emm kot me je mama učasih popravljala je "kurbl" pri 4kah, APNjih in drugih motorjih ki se tako užigajo :). Meni se zdi, da se temu reče potezni zaganjač. Drugače pa hja imam 2 različna tipa 1:8 modelov tako, da bo treba narediti kaj univerzalnega, no vsaj za hrošča, kjer ni tega poteznega zaganjača.
Uporabniški avatar
shqwarch
Novinec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 09.09.2006, 22:28

OdgovorNapisal/-a Celi McDuh » 26.12.2007, 23:13

dobro no....potezni zaganjač :twisted:

kaj pa da probaš narediti nekaj nastavljivega :D
Uporabniški avatar
Celi McDuh
Član
 
Prispevkov: 89
Pridružen: 24.10.2005, 14:12
Kraj: Spodnji Duplek


Vrni se na Pomoč začetnikom.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron