Debata o elektro dirkah v AUT

Vse o modelih na elektro pogon ...

Moderator: Scythe

OdgovorNapisal/-a ROBERT LESI » 03.01.2008, 00:02

ROBERT LESI napisal/-a:Glejte zdej vsi skup to niso oslarije sam tko sem jst pa še marsigdo vidu kaj se dogaja ja tko je jst mislm de bi blo vse uredu če bi blo tko ko je blo ko sem začel z modelarstvom leta 95 ko smo bli vsi eno ne pa zdej k se sam grdo gledamo če zlomš kot pobiravc kako roko kot sem škalcu na lavrici sice sem se opravičil sma kul sam tko je včas ni blo to grebatorstva ko je sedaj samo zaradi tega sem napisal to pošteno v naprej upam de bo več čistega duha v modelarstvu.
Zdaj vem kdo so pravi modelarji.



Lp.lesi
Uporabniški avatar
ROBERT LESI
Član
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 03.02.2007, 19:59
Kraj: Kisovec

OdgovorNapisal/-a ROBERT LESI » 03.01.2008, 01:12

Naj ostane modelarstvo priljubljen hobi vsem ki na to gledajo s srcem.


Naj bo na tekmah ki jih bomo prebili skupaj v letu 2008 veliko veselja pri druženju in čistega duha.


Naj bojo pravila za vse enaka.


Naj letos modelarstvo postane nekaj kaj smo poznali nekoč predvsem ljubezen do tega hobija.


Vsem modelarjem želim v letu 2008 veliko Sreče zdravja in obilo užitkov ob druženju z modelarji želi : lesi.
Zdaj vem kdo so pravi modelarji.



Lp.lesi
Uporabniški avatar
ROBERT LESI
Član
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 03.02.2007, 19:59
Kraj: Kisovec

OdgovorNapisal/-a Tadejchek » 03.01.2008, 04:05

ROBERT LESI napisal/-a:Glejte zdej vsi skup to niso oslarije sam tko sem jst pa še marsigdo vidu kaj se dogaja ja tko je jst mislm de bi blo vse uredu če bi blom tko ko je blo ko sem začel z modelarstvom leta 95 ko smo bli vsi eno ne pa zdej k se sam grdo gledamo če zlomš kot pobiravc kako roko kot sem škalcu na lavrici sice sem se opravičil sma kul sam tko je včas ni blo to grebatorstva ko je sedaj samo zaradi tega sem napisal to pošteno v naprej upam de bo več čistega duha v modelarstvu.


Ojojoj ... kakšno pisanje ... :? (mislim slovnično)

Pa prosim, da ne posplošuješ MSM, ker si s tistim postom užalil tudi mene ... pa mislim da se midva sploh ne poznava. :roll:

Sicer pa ... kako se lahko dopusti, da se obuja 2 leti stara tema?
Uporabniški avatar
Tadejchek
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 145
Pridružen: 13.12.2005, 20:40
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Jetforce » 03.01.2008, 12:10

FocusFanatic napisal/-a:
ROBERT LESI napisal/-a:Glejte zdej vsi skup to niso oslarije sam tko sem jst pa še marsigdo vidu kaj se dogaja ja tko je jst mislm de bi blo vse uredu če bi blom tko ko je blo ko sem začel z modelarstvom leta 95 ko smo bli vsi eno ne pa zdej k se sam grdo gledamo če zlomš kot pobiravc kako roko kot sem škalcu na lavrici sice sem se opravičil sma kul sam tko je včas ni blo to grebatorstva ko je sedaj samo zaradi tega sem napisal to pošteno v naprej upam de bo več čistega duha v modelarstvu.


Ojojoj ... kakšno pisanje ... :? (mislim slovnično)

Pa prosim, da ne posplošuješ MSM, ker si s tistim postom užalil tudi mene ... pa mislim da se midva sploh ne poznava. :roll:

Sicer pa ... kako se lahko dopusti, da se obuja 2 leti stara tema?


Ker če bi se ne bi se zgrnili nad admine in moderatore :)
Jetforce
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 943
Pridružen: 01.06.2005, 21:46
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ROBERT LESI » 03.01.2008, 12:54

Ja kaj zdej.Zdej pa še resnice nemorem povedat pa sej se bomo spoznal sam tko mi je blo ušeč to napisat ko sem bral to temo de bojo še drugi malo zvedeli kaj se dogaja.


Lahko de sem grdo napisal sam sem tako videl kaj nej.


Sicer pa fantje to se ve de se radi kregate sem videl na laste oči.



Malo berte to temo od začetka pa boste videli gdo začne štrajt mislim de sem opravičeno to napisal sicer sem mal preveč MSM zraven mešal sam tko je.:lol: .
Zdaj vem kdo so pravi modelarji.



Lp.lesi
Uporabniški avatar
ROBERT LESI
Član
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 03.02.2007, 19:59
Kraj: Kisovec

OdgovorNapisal/-a ŠKALEC » 03.01.2008, 16:35

Priznat moram, da elektro sceno prebiram zelo malo oz. jo sploh ne. Danes sem si vzel čas, da vidim kaj se dogaja in tema, ki je bila ustvarjena v letu 2006 se vleče v leto 2008 kot jara kača. Najbolj nesmiselno se mi pa zdi, da nekdo pod temo, ki ima naslov .... piše o nitro zadevah, predvsem pa sem se spotaknil pri omembah MSM članov.

Ker si to napisal Robert ti, kjer smo se srečali na off road dirkah, vem da na druge kot na člane MSMja ki se ukvarjamo z Off road modeli ne more leteti, saj nas poznaš zgolj samo tiste, ki smo se dirk udeležili, drugih ne poznaš.

Ne, nobenega ne bom zagovarjal, mešal se ne bom nikamor, ampak ker je bil omenjen moj nick, predvidevam, da je vseskupaj kar si napisal letelo dejansko na mene.

Bom ti odgovoril na tvoje očitke in sicer:
Druženje sebi enakih ki uživajo v modelarstvu ne pa večina od vas ki se samo hvalite kaj ste in kaj zmorete ubistvu ste nule predvsem mariborska naveza ki na tekmah ko vam ne gre je vse drugo krivo sam vi ne ker vi ste in


Zlomljen amortizer na dirki v Ljubljani, katerega si mi ti zaradi nevestnega pobiranja zlomil (namesto pobiranja z roko si ga brcnil z bullerji) in sem zaradi tega moral odstopiti, nisem pa nikoli trdil, da nisem na tej dirki nič dosegel zgolj zaradi pobiralca, tako da si narobe obveščen.

ne pa zdej k se sam grdo gledamo če zlomš kot pobiravc kako roko kot sem škalcu na lavrici sice sem se opravičil


Da sem koga postrani gledal ni res, tudi na naslednji dirki na Hrušici ti nisem rekel besede zaradi tega, tako da ....
Je pa bila lepa gesta iz tvoje strani, ko si prišel do mene in se mi opravičil in od takrat naprej sva se na vsaki dirki in pozdravla in pogovarjala. Do opravičila na Jesenicah te sploh nisem poznal.

Toliko z moje strani, enostavno sem se moral oglasit, ker sem pač bil omenjen, me pa zanima Robert, koliko MSM članov poznaš osebno, da lahko o njih sodiš.

Lep pozdrav
KISELJAK Robert - Škalec
Uporabniški avatar
ŠKALEC
Forumski veteran
 
Prispevkov: 778
Pridružen: 11.08.2004, 09:39
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a ROBERT LESI » 03.01.2008, 19:32

Takole take pripombe imam zgolj zaradi dejanskega dogajanja na forumu
Če bi vsi ki ste agresivni sedaj mal za nazaj bral bi bil moj post čist opravičen zdej pa povejte če ni res :lol:
Zdaj vem kdo so pravi modelarji.



Lp.lesi
Uporabniški avatar
ROBERT LESI
Član
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 03.02.2007, 19:59
Kraj: Kisovec

OdgovorNapisal/-a Jetforce » 03.01.2008, 23:00

ROBERT LESI napisal/-a:Tema je res že stara sam moj post je za tu ne ga zbrisat.

No fantje,ki se radi kregate na forumu mal usmiljenja za ns začetnike ki beremo to in nekatere kr stran odbije ubistvu im pade motivacija.

Pol bi se šli vi kake modelarje ne ne.


Kar se nagrajevanja tiče si za vzor uzamte MD KURE iz Šmartnega pri Litiji
Pri njih ni denarnih nagrad ali kak rezervni del za avijon temveč domače klobase za okoli vratu.

To je letalska sekcija sam se je vseen je pač modelarstvo tok za vednost de nou meu ker priponb kaj mešam letala in avte sem pač modelar na vseh področjih.


Veste kaj je smisel modelarske prireditve-tekmovanja.
Druženje sebi enakih ki uživajo v modelarstvu ne pa večina od vas ki se samo hvalite kaj ste in kaj zmorete ubistvu ste nule predvsem mariborska naveza ki na tekmah ko vam ne gre je vse drugo krivo sam vi ne ker vi ste in . Nekoga sem mogel izbrati sam po izkušnjah ste to vi nek tim MSM.

Tko pač je kamor pridete saj sami veste kiri iz MSM je sam štrajt ali pa napake pri organizaciji sam bom še enkrat omenil niste MODELARJI tem več grebatorji.


No bom kr nehal drugač bo ceu roman (Izbrisan dne........).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kaj te s tabo je ?
Si ti normaln al kaj ti je ? Kaj ti bluziš ? MSM je sam štrajt pa nekaj bluziš.. Malo se k sebi spravi idi na kako dirko pa nena samo pametuj.. Ti si nula ker nimaš pojma pa blefiraš.. Mariborska naveza smo nula.. Smo pa tudi najuspešnejši klub v Sloveniji mimogrede!

Rally,Elektro,Offroad,1:10 Cestni

Vsi so naši prvaki!

Ti pa ne pametuj pa idi na neko dirko. Pa upam da te naši nasekajo tak da se boš zjokal..

Joj kak je fajn brez moderatorjev res lahko spustim ven kaj me muči..
Jetforce
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 943
Pridružen: 01.06.2005, 21:46
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Scythe » 03.01.2008, 23:25

Jetforce napisal/-a:
ROBERT LESI napisal/-a:Tema je res že stara sam moj post je za tu ne ga zbrisat.

No fantje,ki se radi kregate na forumu mal usmiljenja za ns začetnike ki beremo to in nekatere kr stran odbije ubistvu im pade motivacija.

Pol bi se šli vi kake modelarje ne ne.


Kar se nagrajevanja tiče si za vzor uzamte MD KURE iz Šmartnega pri Litiji
Pri njih ni denarnih nagrad ali kak rezervni del za avijon temveč domače klobase za okoli vratu.

To je letalska sekcija sam se je vseen je pač modelarstvo tok za vednost de nou meu ker priponb kaj mešam letala in avte sem pač modelar na vseh področjih.


Veste kaj je smisel modelarske prireditve-tekmovanja.
Druženje sebi enakih ki uživajo v modelarstvu ne pa večina od vas ki se samo hvalite kaj ste in kaj zmorete ubistvu ste nule predvsem mariborska naveza ki na tekmah ko vam ne gre je vse drugo krivo sam vi ne ker vi ste in . Nekoga sem mogel izbrati sam po izkušnjah ste to vi nek tim MSM.

Tko pač je kamor pridete saj sami veste kiri iz MSM je sam štrajt ali pa napake pri organizaciji sam bom še enkrat omenil niste MODELARJI tem več grebatorji.


No bom kr nehal drugač bo ceu roman (Izbrisan dne........).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kaj te s tabo je ?
Si ti normaln al kaj ti je ? Kaj ti bluziš ? MSM je sam štrajt pa nekaj bluziš.. Malo se k sebi spravi idi na kako dirko pa nena samo pametuj.. Ti si nula ker nimaš pojma pa blefiraš.. Mariborska naveza smo nula.. Smo pa tudi najuspešnejši klub v Sloveniji mimogrede!

Rally,Elektro,Offroad,1:10 Cestni

Vsi so naši prvaki!

Ti pa ne pametuj pa idi na neko dirko. Pa upam da te naši nasekajo tak da se boš zjokal..

Joj kak je fajn brez moderatorjev res lahko spustim ven kaj me muči..


Se podpišem !

Mislim da so bile MSM dirke do zdaj za vzor ? Pač poslednično dobrega Teama in sodelovanja v klubu !


Tukaj pa še en uporaben link ! Možnost posvetovanja v klepetalnici in prebiranja ustrezne literature ! http://www.psihiater-leser.com/452/index.html
Xray T4, X12 RX8, REDS
www.Toprc.eu
Scythe
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 696
Pridružen: 19.10.2004, 20:58
Kraj: Fram

OdgovorNapisal/-a ROBERT LESI » 04.01.2008, 00:41

Glejte zdej to v parih odgovorih ko sem jih dobil na to kar sem napisal.

Ubistvu je bil to sam en test de se prepričam kak se lahko razjezite ubistvu skregate z nekom ki vam ni pri srcu.


Tok de se pripravim na sezono ubistvu de vem s kom bom mel opravka.


Drugače pa sori zaradi posta sam tko je če te punca razfuka kr pišeš kar ti pride na pamet Se opravičujem kompletni mariborski navezi in MSM team upam de v živo ko vse spoznamo tako kot je rekel JETFORCE s fajtom bom ziher mel drugačno mnenje o vas.

Naj se moj roman konča lahko sem tudi miroljuben :roll: no predstava je bila uspešna preizkušnja znam igrat torej če znam to pomeni de bom tudi nekak vozu v sezoni.


Fantje naj se zgodba začne v drugačni obliki Lep pozdrav.



Uglavnem Igra FARCRY mi ni ušeč kaj pa vam..............


Grem z nasmeškom dalje :D :D :D :D Kaj pa vi...............


De veste Škalec je pa največji car kar jih poznam.
Zdaj vem kdo so pravi modelarji.



Lp.lesi
Uporabniški avatar
ROBERT LESI
Član
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 03.02.2007, 19:59
Kraj: Kisovec

OdgovorNapisal/-a nitro-s » 04.01.2008, 01:19

Čas je že, da to temo zaklenem. :!:

Upam, da ste si vse povedali in zdaj si pojdite lepo modele pripravit za prihajajočo sezono 2008. :wink:
LP Stanko

GSM: 070 688-446 ___ E-MAIL: stanislav.kokol@triera.net

XRAY X4 2024 Stock - XRAY X12 2018 - BURI 2.2
Tamiya TT-02 - Tamiya TT-02R 21.5T
SANWA M17
Uporabniški avatar
nitro-s
____________________
____________________
 
Prispevkov: 3301
Pridružen: 15.11.2002, 01:30
Kraj: Maribor

Prejšnja

Vrni se na Elektro.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron