Carson C5 1/5

Vse o modelih z notranjim izgorevanjem ...

Moderator: MaNe

Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a playgame » 01.11.2009, 21:26

Če slučajno kdo ima omenjen model, pa naj malo pove, glede na ceno,(tujina 500e komplet) za začetnika se ga splača kupiti, rezervni kosi se dobijo v Slo in koliko kaj hitro?
Hvala na odgovoru!

Prevajalnik...

* Chassis C-5
* 1 / 5 obsega
* 2WD pogon na zadnja kolesa
* 4 mm aluminijasto ohišje z izvrtino in vijaki
* Fully žogo dirkal
* Tuned izpušna cev
* Double-arm vzmetenja spredaj in zadaj
* Camberju, kolesa in toe-in nastavljivo spredaj, Preluk in kolesa v zadnjem delu.
* Threaded šok telesa za enostavno prilagoditev pomladi preload
* Differential s Dolga gredi pogona
* Epoxy disk zavore na layshaft
* Prednja os z disk zavorami
* Posoda za gorivo (prostornina 0,7 litrov) z gorivom filter in vent line
* Rigid rc-ploščo z Uprskati zaščitena polja za sprejemnik in sprejemnik baterije
* Pnevmatike vgrajena in lepljeni
* Flexible Lexan karoserija s decals za žarometi, zadnje luči aso
* Complete rc-sistem vključeni

* Chassis C-5
* 1/5 scale
* 2WD rear wheel drive
* 4 mm aluminum chassis with countersunk screws
* fully ballraced
* tuned pipe exhaust
* Double a-arm suspension front and rear
* camber, caster and toe-in adjustable in front, camber and caster in rear.
* Threaded shock bodies for easy adjustment of spring preload
* Differential with spline drive shafts
* Epoxy brake disk on the layshaft
* front axle with disk brakes
* fuel tank (capacity 0,7 litres) with fuel filter and vent line
* rigid rc-plate with splash protected boxes for receiver and receiver battery
* Tires mounted and glued
* Flexible Lexan body shell with decals for head lights, tail lights a.s.o.
* complete rc-system included

Slika
http://www.playgame.biz Vse za igralne konzole in simulacije iger-dirkačin!
Uporabniški avatar
playgame
Naš človek :)
 
Prispevkov: 237
Pridružen: 03.08.2007, 09:44
Kraj: Novo Mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a Matej S » 02.11.2009, 22:47

.......eeeee kakaki prevod pa je to?????

HAHA... :))

brez zamere
Uporabniški avatar
Matej S
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 13.10.2009, 18:59
Kraj: Maribor

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a Matej S » 02.11.2009, 23:14

nisem ravno mojster, ne veteran. Pozanimaj se kakšne so cene rezervnih delov...roke, kuplunga, zobniki, amortizerji, kolesa.....zna bit drago!!!!!!!
Sploh ce je model nizjega cenovnega razreda, je ponavadi tako da so materijali slabši in se hitro polomijo ali obrabijo.
..sem bil na tekmi : 4. Clubrennen 2009 MORAC - Graz, je bilo videt veliko avtov 1:5, in noben ni imel plastičnih delov.
Res da je prednost, ker voziš cenejše gorivo in, malo tankaš .
Kje bos vozil...1:5 potrebuje veliko prostora?

Upam da ti bo odgovoril še kdo, ki ima več izkušenj.

Znamka Carson.......''plastik-fantastik'' če me razumeš
Sem pa ze najdel 1:5 modele tud na Bolhi za okoli 200 eur+rezervni deli. Rabljene, pri čemer je treba biti zelo pazliv.

Lp
Uporabniški avatar
Matej S
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 13.10.2009, 18:59
Kraj: Maribor

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a playgame » 02.11.2009, 23:44

Ja prevod je od strica googla ;))
Problem je sledeč, če sem začetnik, sicer imel sem Bajo ss predelano za na cesto in nekaj malga vaje imam, raje bi vzel nek evo model, ali kaj bolšega rabljenega, da nima skorajda nič iz plastike, je pa bojazen ,da naredim več škode, veš stroška.
Sicer v Novem mestu idelane piste nimamo, je pa malo za potrenirati na Velo kr vredu,pa že od zmer me dosti bolj veselijo 1/5 ,kot 1/8, enako bencin, kot nitro.
Bil bil Carson sploh za primerjati z FG Sportsline 04, Fg ne ponuja karoserije,komande,baterij cena cca 550e.
Ja pa tudi za Carsona ni ne vem koliko trg v Slo ki prodajajo za 1/5 rezervne kose.
Moje mnenje za enkrat je, da je vseeno bolje imeti Fg-ja, kar se tiče delov in zna biti najcenjši model bolši od c5.

FG Sportsline 04
http://www.rc-car-online-shop.de/FG+Spo ... -+1St-.htm
C5 2008
http://www.rc-car-online-shop.de/C5+200 ... nd+535.htm
Carson deli itd
http://www.rc-car-online-shop.de/cgi-bi ... /lshop.cgi
http://www.playgame.biz Vse za igralne konzole in simulacije iger-dirkačin!
Uporabniški avatar
playgame
Naš človek :)
 
Prispevkov: 237
Pridružen: 03.08.2007, 09:44
Kraj: Novo Mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a jannyy » 03.11.2009, 00:08

Ta avto je za vožnjo po parkirišču....za kakšno resno vožnjo ali dirko mogoče celo prvenstvo pa le glej da imaš vse rezervne dele na zalogi...
Pri nas se vozi GENIUS znamka ker je sam izdelovalec teh avtov tudi na vsaki državni dirki. Tako da več ali manj rezervnih delov imaš na dirki.
Uporabniški avatar
jannyy
Forumski veteran
 
Prispevkov: 591
Pridružen: 19.07.2006, 13:39
Kraj: Koper / Škofije

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a Matej S » 03.11.2009, 01:02

..karoserija pride ziher 150 EUR...ti modeli so si med sabo zelo podobni....
Mogoce bi moral na nemške forume,ali pa Austrija v Mb. noben tega ne vozi...


Če znaš Nemško v tem klubu ti bodo znali veliko pomagat, saj imajo dolgo tradicijo 1:5 dirk

www.morac-graz.at

Ce ti je 1:5 toliko všeč , pol samo razmišlaj od katere znamke model kupit.
Načelo, da je tekmovalni model veliko bol vzdržljiv kod začetniški , je jasno. Je tudi dražji, kar drži za vse modele avtomobilov vseh velikosti. Če misliš veliko vozit ali resno tekmovat, je nesmiselno kupit ''poceni robo''.

Lp
Matej
Uporabniški avatar
Matej S
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 13.10.2009, 18:59
Kraj: Maribor

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a aljo » 03.11.2009, 14:29

Pozdravljen kar se tiče modela 1/5 je stanje tako če ga boš rabil za se igrat po kakšnem parkirišču je stvar Carsona vredu kaj več pa ne pričakovat ker za 500 eur ne moreš pričakovat neke dobre kvalitete poleg tega kakor je bilo že opisano v prejšnjih postih je tu problem še rezervnih delov plastika ne vzdrži temperature ki se po 15-20 minutah vožnje stvar segreje začne vse poplesavat ogromni lufti temperaturna razlika v materajalu ogromno lomov plastike bodi si pri Carsonu in tudi FG to velja za niski cenovni razred. Sam sem imel pred časom FG EVO 04 ki je bil v celoti iz aluminija in vem kaj pomeni naročavanje kosov po celi evropi ker pri nas ni nobenega zastopnika ali trgovine ki bi prodajale rezervne dele pa še cene so zelo visoke saj moraš plačati skoraj več za poštnino kakor je vreden kos. Zaradi tega sem se tudi sam odločil za drugega proizvajalca kjer so kosi skozi na zalogi ter kakor je napisal jany imaš rezervne dele na vseh tekmah državnega prvenstva. Jaz osebno mislim da bi za nakup avtomobila rajši dal malo več denarja in z njim užival v vožnji lahko se udeležiš tudi dirk za državno prvenstvo in ne boš imel problemov z avtomobilom seveda to je tvoja odločitev kaj in kako boš uporabljal avto jazd sem ti dal samo en majhen nasvet ne kupavaj poceni stvari tudi 500 eur ni malo denarja če z nakupom ne boš zadovoljen. Če boš potreboval kakšen nasvet okoli nabave avtomobila me lahko kontaktiraš rade volje ti bom pomagal pri izbiri.

Lp Aljoša
Uporabniški avatar
aljo
Novinec
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 05.05.2005, 20:07
Kraj: Nova Gorica

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a playgame » 04.11.2009, 16:39

aljo hvala na odgovoru, moj cilj je da dobim avto, za katerega mi ni treba čakati več kot 1 tedn za rezervne kose, Genius oz firma (sicer koliko pa vas je ki voziti te firmo , vem da je jannyy pa ti?), sama firma meni ni znana, videl sem le od jannyy avto po slikah, ne u živo in je res pošten!
Vseeno pa pustimo dirke, se dobi dele skozi leto takoj, primer januarja recimo, ali samo na dirkah? in si moraš sam med dirkami iskati dele.Koliko je rok dobave kosov, vsaj približno?
Genius pa mi ponuja kaj, osnovni model , rad bi tudi če bom vozil vozil Hr dp, tam je nacional klasa in bi , seveda če bom kupil Geniusa, upam da se ga da nastaviti za nacional klaso, pomoje ste se vi tole že pozanimali.
Res hvala na odgovorih!
jannyy ti prodajaš svojega, boš kupil še kaj bolšega, čist tako vprašam?
http://www.playgame.biz Vse za igralne konzole in simulacije iger-dirkačin!
Uporabniški avatar
playgame
Naš človek :)
 
Prispevkov: 237
Pridružen: 03.08.2007, 09:44
Kraj: Novo Mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a aljo » 04.11.2009, 18:15

Pozdravljen kakor sem ti napisal o nakupu avtomobila ne mislim nič slabega okoli tvoje odločitve, vsi dirkači v državnem prvenstvu prva tri mesta v 1/5 vozimo avtomobil proizvajalca Genius ker imamo proizvajalca v neposredni bližini jaz imam cca 15 minut vožnje do njega. Če pa se hočeš udeležavati dirk na HR mislim da za nacionalko moraš imet avtomobil FG, če pa se hočeš udeležiti kakšnih drugih dirk recimo da ni nacionalka potem takem tak avto po mojem mnenju odpade. Zaradi rezervnih delov mislim če bi kupil avtomobil znamke Genius mislim da ne bi čakal več kot 3 dni, pa še cene niso pretirane napram FG. Napisal si tudi da ne poznaš tega avtomobila lahko ti povem da se avtomobil vozi v samem vrhu efra lestvice tovarniški piloti so B.A Arnaldi ter Yenifer Brauner če si mogoče slišal za niju dva čene mal poglej po netu. Osebno mislim da če ti je Yani ponujal avtomobil je dobro za primislit o nakupu dobrega avtomobila celoten je v aluminiju tako da ti ni potrebe nadgraden. Če te še kaj zanima me lahko kontaktiraš.
Dodam ti še link
http://www.competmodelsshop.com/

lp Aljo
Uporabniški avatar
aljo
Novinec
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 05.05.2005, 20:07
Kraj: Nova Gorica

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a playgame » 04.11.2009, 22:16

Hvala, iščem ,mal brskam sicer na strani http://www.harm-racing-products.com/ mal premirjam cene z Geniusom itd, sicer (če bi jaz to kaj bolje poznal, roko na srce zelo slabo), so cene sorazmerno podobne,(nebi niti rad premirjal G in H, ker nepoznam niti enega po vožnji oz rečeno kaj je bolje na enem ali drugem) vseen še ne vem, raje bi se odločil kaj bi vozil in kje in nato kupil avto, pomoje je to bolje.
Ker v Zagrebu je FG trgovina naj bi imeli vse kose itd (Hvala Kawasaki za podatek), njihova nacionalna klasa mi je zanimiva, tudi glede pravilnika.
Ok ker sam še vsega ne vem, niti nima smisla da preveč študiram za v bodoče, bi pa raje nekaj nabavil, da če me res zamika, kar skor ne dvomim, da bi malo tekmoval.
Sicer ne vem, kot pa pravite je v slo kr nekaj hudih avtov (dražjih, po moji oceni nad 1,5k eur), pa se nikoli ne bo, mogoče v bodoče, če bi bilo več modelarjev, naredila 2 cenejša klasa oz dosti dostopna za koga ,ki začenja na novo.Po drugi strani pa se mi nekaj poraja, cenejša klasa je tudi cenejša glede materiala, deli, če se večkrat kaj uniči, kvari, sej si na koncu na istem, kot da kupiš malo dražji avto.(sicer je zadnje vprašanje čudno, primer plastične roke cca 40e, alu tudi prek 100e+), pač bolj vprašanje, če se na cenejšem dosti več kvari samo po sebi.Če pa z vsem skup pretiravam, se pa res oproščam.
http://www.playgame.biz Vse za igralne konzole in simulacije iger-dirkačin!
Uporabniški avatar
playgame
Naš človek :)
 
Prispevkov: 237
Pridružen: 03.08.2007, 09:44
Kraj: Novo Mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a AndrejG » 04.11.2009, 22:30

Z Geniusom ne boš zgrešil. Model videl v akciji - HUDO!! V Tolminu na DPju jih je veliko. Začetna investicija je velika, vendar je tudi avto velik, cel v Alu. Jaz na tvojem mestu nebi kupoval neke velike jajce, ker te bo na koncu vse minilo. Raje na začetku pošteno!!!
LP, Andrej
Uporabniški avatar
AndrejG
----------------------------
----------------------------
 
Prispevkov: 322
Pridružen: 06.06.2003, 12:52
Kraj: Maribor

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a playgame » 04.11.2009, 23:48

AndrejX napisal/-a:Z Geniusom ne boš zgrešil. Model videl v akciji - HUDO!! V Tolminu na DPju jih je veliko. Začetna investicija je velika, vendar je tudi avto velik, cel v Alu. Jaz na tvojem mestu nebi kupoval neke velike jajce, ker te bo na koncu vse minilo. Raje na začetku pošteno!!!

Sej tudi ne bom, če bom nekaj najcenejšega, bom rabljen FG za HR nacional klaso, če pa bom kaj več, pa kak hujši FG, Harm ali Genius.Se bom raje počasi odlločil, sem podobno naredil z Berguzonijem pa sem bil samo len in ga nisem sestavil,vozil itd, no ga je pa vsaj sedaj kolega.
http://www.playgame.biz Vse za igralne konzole in simulacije iger-dirkačin!
Uporabniški avatar
playgame
Naš človek :)
 
Prispevkov: 237
Pridružen: 03.08.2007, 09:44
Kraj: Novo Mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a Čur » 05.11.2009, 18:31

Hm, genialna razmišljanja...
Najprej se vprašajte, koliko denarja je na razpolago, potem pa doktorirajte o aluminiju - saj res, zakaj pa ne ponudite titana, saj tudi to obstaja.

Kar se tiče avtov: poglejte rezultate Hr državnega prvenstva in primerjajte Eco klaso z Open klaso, primerjajte čase in seveda stroške.
Stavit grem, da hrvaški prvak Dario pomete s svojim Eco FG jem vse slo alu mojstre /naj mi nekateri oprostijo.../
Torej Playgame kupuje pač nek avto spodnjega cenovnega razreda in mislim, da je primeren tako Carson kot seveda boljši FG ECO. S tem avto komot vozi tako parkirišča kot Slo DP in seveda tudi CRO dp klaso Eco - z malo stroški veliko užitkov, potem pa če je zadeva ok, če se mu dopade lahko sčasoma prestopi v višji cenovni razred avta.
Vsekakor pozabljate, da ni vse v avtu, mnogo več je v pripravi avta, tehniki vožnje, taktiki in seveda sreči.
Playgame: veliko sreče pri nakupu, plastiko pa lahko daš pokromat pa bo še zgledalo...
11. člen
Svobodna izmenjava mišljenja in misli je ena najdragocenejših človekovih pravic; vsak državljan sme torej govoriti, pisati, tiskati svobodno in odgovarja samo za zlorabo te svobode
Uporabniški avatar
Čur
Stara sablja
 
Prispevkov: 1062
Pridružen: 11.11.2002, 21:39
Kraj: Novo mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a Čur » 05.11.2009, 18:32

Matej S napisal/-a:..karoserija pride ziher 150 EUR...Lp
Matej


pa tudi za 60,0€ se je dobi
11. člen
Svobodna izmenjava mišljenja in misli je ena najdragocenejših človekovih pravic; vsak državljan sme torej govoriti, pisati, tiskati svobodno in odgovarja samo za zlorabo te svobode
Uporabniški avatar
Čur
Stara sablja
 
Prispevkov: 1062
Pridružen: 11.11.2002, 21:39
Kraj: Novo mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a playgame » 06.11.2009, 15:57

Hehee mal sm se spet nasmejal, res nočm ,ker pač nepoznam reči prilivat bencin na ogen, vem da pač vsak malo svoje zagovarja, kaj je boljše, kaj se bolj splača.
Vrjemite če bi imel res denarja, bi raje kupil nekaj boljšega, tudi meni osebno če je avto res poštiman ima veliko hudih dodatkov mi je bolj pošten (me kr mrazi), kot plastik fantastik.
Pa vseen ,ker bom začel (pa če 1leto treniram), pa da malo več uničim (recimo roke, kak difrencial), mislim da bo z cenjšim avtom nov ali rabljen za moj žep boljša rešitev, če pa vidim da sem priden, ne uničim tako na hitro, pa bi res kupil nekaj bolj strupenega, še en x povem, res imam večjo željo po avtu nad 1,5k eur sm bojazen pri meni je le, da si ne naredim preveč škode in posledično zelo malo vozim, ker bom šparal denar za rezervni kos ,ki je dosti dražji.
no vseeno odločam se, mogoče pa tudi prav pride komu ta tema, da se počasi enako odloči.
Kar se tiče malo cenejših reči, vem pa le za FG in Carsona, je še kak nov model v rangu do max 800e?
http://www.playgame.biz Vse za igralne konzole in simulacije iger-dirkačin!
Uporabniški avatar
playgame
Naš človek :)
 
Prispevkov: 237
Pridružen: 03.08.2007, 09:44
Kraj: Novo Mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a jannyy » 06.11.2009, 23:13

Ja jaz bom prešel na novejši model zato starega tudi prodajam....
Kakor so ti vsi prej svetovali...pri nobeni firmi nimaš tako hitro rezervnih delov kot pa pri GENIUS....če hodi kdo iz okolice tvojega kraja na dp pa lahko ti vzame kos ki bi ga recimo potreboval in ti ga prinesel ali kakor koli.....

Glede tega kaj je bolše alu ali plastika bi jaz reku da alu.... ker zdrži manjše trke (kar semizdi da bi plastiko že zvilo in s tem bi se ti najmanj geometrija koles porušila) potem kot je reku aljoša zaradi temperature ki je po avtku.... (če potipaš kolesa po 30min so zelo zelo topla in plastika slabo prenaša toploto) seveda je slabost aluminija to da je dražji...... Veliko pomeni če je avto iz dobrega materjala in če je voznik iz dobrega testa.... :thumbup:
Uporabniški avatar
jannyy
Forumski veteran
 
Prispevkov: 591
Pridružen: 19.07.2006, 13:39
Kraj: Koper / Škofije

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a playgame » 07.11.2009, 10:46

jannyy vse je res tako, kot sam praviš, edino razlika je v ceni, in je še en x višja s tem da dobim bolši le rabljen avto, ne novega, vsi ti dobri modeli novi so nad 2k eur.Pa naj bo G, FG, H itd

Vsi plastik cenejši pa od 500e C, FG nov 750e, sicer če je obložena FG trgovina v Zagrebu (bom ta teden obiskal njih) je dobra zadeva, sam sem 1x teden v ZG++da dobim še davek nazaj, je še večja bomba.
Sej pravim, poraja se mi še nekaj, morte vedeti da začnejam, bom več uničil, kot vi, ki že obvladate reči ali je bolje:

-kupiti odličen avto ki je 1,5k eur+ in če karkoli uničim je vse dosti dražje?(seveda da bom na začetku uničil kaj več!)
-kupiti avto za 500 do 750e novega plastik, z njim trenirati, če kaj uničim so deli zelo cenejši, če pa vidim, da bi počasi ratuje vse skupaj zelo ušeč, pa kupim bolšega?
(v tem vprašanju je glede na ceno tudi preko 1.000eur razlike, tako da?) oz še več če štejem komande, baterije...itd
http://www.playgame.biz Vse za igralne konzole in simulacije iger-dirkačin!
Uporabniški avatar
playgame
Naš človek :)
 
Prispevkov: 237
Pridružen: 03.08.2007, 09:44
Kraj: Novo Mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a playgame » 07.11.2009, 10:58

Trenutno s emi še najbolje dopade od Kawasaki člana FG++ njihova hr klasa mi je zelo ušeč!

Kawasaki kopirao sam poruku, molim nemoj zamjerit itd

Prodajem FG Sportsline 535 vožen ovu sezonu, u odlično stanju. Motor Zenoah G240(novi model sa 4 šarafa), fergazer Walbro 813(tuniing) i sve ostalo od tuninga što možemo kad nas u Hrvatkoj staviti u klasi nacional. Servoi(rhino,ace, futaba95..)
Sa tim modelom smo pobjedili na 3 sata Zagreba.
Puno rez. djeova, guma itd...
Karoserija bmw 320
Cijena kompleta 5000 kn 700e ali malo manj

pravila za to klaso pa so:

1. Motori: - 23 ccm
2. Pogon: na zadnje kotače
3. Šasija: puna ploča - otvor dozvoljen samo ispred motora
4. Ovjes: plastične ruke
5. Zupčanici: dozvoljeni metalni i al nosača velikog zupčanika, metalni kod diferencijala (mali i veliki)
6. Bamper: prema EFRA-i 3.5 cm ispred plastičnog bampera
7. Diferencijal: plastično kučište - klasični bez mehaničke špere
8. Kočnice:
Zadnja - centralna ispred diferencijala na osovini
Prednje - na kotačima - isključivo na sajle
Zabranjeni dvostruki prednji diskovi
Zabranjena upotreba hidraulike
9. Ispuh
Ispušna cijev: serijski kao FG kat.br. 8116/1
Koljeno za ispuh samo od aluminija
10. Zabranjeni svi aluminijski dijelovi osim:
Prednji nosači ležajeva osovine
11. Osovina ispred difrencijala koja nosi zupčanike - dozvoljena tuning tvrda
12. Karoserije: TC, GT i GT1
Spojler plastični originalni
13. Unibali: zabranjeni metalni
14. Oscilirajuća ramena: dozvoljena samo sa jednom šipkom - naprijed i iza
15. Opruge na amortizerima: zabranjene progresivne
16. Zadnji ovjes: Zabranjeni dijelovi koji mogu omogučiti podešavanje zadnje gornje ruke - nagib odnosno mjenjanje kuta u odnosu na donju ruku
17. Zabranjena upotreba dijelova od karbona i titana , osim bočnih štitinika karbon
18. Kvačilo: originalno
19. Motor: Zabranjeni svi dodaci kao dodatno hlađenje rasplinjača, kompresione posude ili sl. zabranjeno dorađivanje klipa i cilindra

Slika

Slika

Slika
http://www.playgame.biz Vse za igralne konzole in simulacije iger-dirkačin!
Uporabniški avatar
playgame
Naš človek :)
 
Prispevkov: 237
Pridružen: 03.08.2007, 09:44
Kraj: Novo Mesto

Re: Carson C5 1/5

OdgovorNapisal/-a kawasaki » 08.11.2009, 00:45

playgame napisal/-a: primer plastične roke cca 40e, alu tudi prek 100e+)


Za Fg Sportsline ruke koštaju 8 eu komad. Za 50 eu kupiš djelova za cijelu sezonu tj. nemožeš toliko napraviti štete da nebi mogao kupiti za siću. ha ha
Nemoj se previše povoditi za aluminijem. U neku ruku je bolji ako to možeš i znaš iskoristiti a u puno njih nije. Moraš zbrojiti kolko misliš novaca uložiti u model i u kojoj klasi misliš nastupati. Mi smo sa Fg Sportslinom plastik fantastik u Zagrebu u 3 sata napravili 451 krug, dok je Fg Evo7(tunig motor) drugoplasirani 439 i treće mjesto FG Evo 8(tuning motor) 435 kruga. Nije ni plastika loša kad je izdržala 451 krug u komadu 8))
Ako misliš kupovati neki od modela sa full aluminijem znaj da moraš još cca 200-300 eu dati za rezervne djelova da imaš u rezervi na utrci.

pozdrav
kawasaki
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 28.09.2008, 18:23
Kraj: Croatia


Vrni se na Eksplozijski.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov

cron