Koliko letal imam?

Vse o modelih letal : nastavitve, barvanje, izkušnje, izboljšave, pomoč ...

Moderator: blisk

OdgovorNapisal/-a » 02.05.2004, 11:51

junior napisal/-a:Če nimaš tolko občutka, da je treba krili zlimat in da tisti deve trski nista dovolj , je pa res žalostno !

Primož


Sam bi raje dal not alu nosilce in pa alu palčko pa bi bila zadeva več ali manj primerna za transport in pa trdna. Glede tega, da pa če je treba zlimat ali ne, pa pri javi (podobena krila) piše, da JE VSE PRIPRAVLJENO ZA LEPLJENJE, KI GA OPRAVIMO Z BELIM LEPILOM (ne vem kje sem to prebral, bom našel source).

LP
Uporabniški avatar
Naš človek :)
 
Prispevkov: 394
Pridružen: 20.06.2003, 13:08
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Matjaz » 02.05.2004, 12:45

Men tistga filma noče downlovdat.
Pa bi prosu da če ga je že kdo zlovdov če bise ga dal
od njega potegnt.
LP Matjaž
Uporabniški avatar
Matjaz
Član
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 23.02.2003, 14:09
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a luigidon » 02.05.2004, 14:12

Ja, men tud noce tistga filma zloadat...

Drugac, pa zdaj razmisljam kaj sem pravzaprav pocel, da sta se krili zlozili. Sanja se mi ne kaj sem v tistem trenutku pocel. Je pa povsem mozno, da sta bili krili slabo zalepljeni skupaj, saj se mi je enkrat letalo prekucnilo na glavo in je odletela ena uska in to tocno tam kjer je bila zalepljena iz cesar lahko sklepam, da tudi krilo ni bilo dobro zalepljeno skupaj. Sedaj tako ali tako nimam kaj, bom pa v prihodnje zagotovo bolj pozoren na vsako odstopanje v spoju:)

lp
matjaz
-------------------------------------------------------
Uspeh je za drzne....
Uporabniški avatar
luigidon
Forumski veteran
 
Prispevkov: 558
Pridružen: 13.01.2004, 20:14
Kraj: Domžale - Vir

OdgovorNapisal/-a frcac » 03.05.2004, 11:32

Meni je zdaj že prodana Missica služila brez vsakršnih težav. Trdih pristankov za sabo sicer ni imela, je pa po zraku naredila vse kozlarije ki jih je zmogla...

Lepo je delat nove modele, ampak včasih (baje) ni časa. ARFi so sicer čisto OK, so pa svoje vrste potuha in zaradi tega ker je vse "tako hitro", folk pozabi na vitalne detajle in spoje. Navodila v roke - niso napisana zastonj. Ne pravim da se jih je treba držat kot pijanec plota, se da marsikaj kje kdaj narediti bolje in bolj premišljeno, tudi deljiva krila in podobne reči. Vsekakor pa so navodila dobro izhodišče...

Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Naš človek :)
 
Prispevkov: 248
Pridružen: 15.12.2003, 16:49
Kraj: Godovič

Prejšnja

Vrni se na Splošno..

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

cron