Kar se tiče naročevanja izdelkov Scumacherja je tako:
Iz kataloga prepišeš naročniško številko izdelka, katerega potrebuješ (rezervni del, opcijski del...). O ceni in zalogi izdelka se lahko prepričaš na njihovi strani
http://www.racing-cars.com/main.asp tako da imaš že približno sliko kolikošen je znesek naročenih elementou (gledaš ceno incl VAT).
Zbrano naročilo pošlješ preko maila in prosiš da ti posredujejo celoten znesek z vključeno poštnino. Ta znesek preko banke nakažeš na njihov TR in ko dobijo dokazilo o nakazilu ti pošljejo naročeno robo!
Približno 1kg težak paket bi te preko Airmaila prišel okoli 7f, poštnina pa traja od 7-14 dni! Za isti paket poslan preko UPS-a pa bi čakal okoli 3 dni vendar je mnogo dražji (okoli 25f).
Je pa seveda možnost naročiti preko neta in palčaš z Mastercard, Visa itd...
V slovenji delov za Scumacherja na žalost ni, je pa drugače v Avstriji še ena podružnica, ampak sem sam bolj navajen naročevati iz Anglije in ker je zaloga praktično neomejena (saj naročam iz firme).
Pa lep dan